Вхід

Катрін Денев отримала "Золотого лева" і згадала про Україну

07.09.2022
Катрін Денев отримала "Золотого лева" і згадала про Україну

Через понад 50 років після свого дебюту на Венеціанському кінофестивалі в фільмі Луїса Бунюеля "Денна Красуня" ( Belle du Jour) 1967 року, Катрін Денев отримує "Золотого лева" за кар’єрні досягнення.

"Таке відчуття, ніби це було вчора. Це був дуже важливий фестиваль для мене", – сказала Денев на переповненій прес-конференції, згадуючи свою участь у 1967 році, пише Deadline.

Артистка вийшла на сцену з українським прапором, але заявила, що не хоче говорити про війну в Україні .

"Я все усвідомлюю, як і багато людей, і тому я хотіла одягнути це на прес-конференцію, але я не хочу висловлюватися, тому що ситуація все гірше і гірше. Мій розум і мій дух [з ними] щодня, але я не маю жодних заяв".

Актриса сказала, що їй було важко підвести підсумки своєї кар’єри.

"Завжди важко зупинитися, дивитися на речі так, ніби ти все вирішив, що це було рішення з думкою про майбутнє, але це ніколи не так", – сказала вона.

"Є багато удачі, хороших зустрічей і хороших рішень, а іноді й поганих, або якщо не поганих, то неправильних. Не все належить акторам, ми лише частина фільму. Іноді ви приймаєте хороші рішення, але результат не такий, яким він повинен бути", – додала Денев.

Актриса розповіла, що щойно завершила роботу в "легкій" французькій драмі про стосунки покійного президента Франції Жака Ширака та його дружини Бернадетт і незабаром поїде до Бельгії на зйомки англомовної драми Funny Birds ("Веселі пташки").

"У мене немає часу озиратися назад, тому що я дивлюся на своє сьогодення та рухаюся вперед", — сказала Денев.

Денев припустила, що їй буде легше продовжувати працювати в Європі, ніж у Голлівуді.

Джерело: proshokino.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: