Вхід

Касові збори фільму "Хан Соло" обрушилися

05.06.2018
Касові збори фільму "Хан Соло" обрушилися

Фільм "Соло: Зоряні війни. Історії" не зможе похвалитися великою витривалістю в прокаті. Про це свідчать результати других вихідних. Так, в Північній Америці збори рухнули відразу на 65 відсотків в порівнянні з прем'єрним уїкендом і склали всього 29 мільйонів доларів.

Це гірші другі вихідні в історії франшизи "Зоряні війни". Світові збори картини досягли 264 мільйонів доларів, явно недостатньою навіть для окупності суми.

На другому місці фінішував фільм "Дэдпул 2", що зібрав в американських кінотеатрах ще 23,3 мільйона доларів. У світовому прокаті збори екранізації коміксів Marvel наблизилися впритул до 600 мільйонів доларів. Третій рядок рейтингу зайняв дебютант - фільм "У владі стихії", що стартував з результатом 11,5 мільйона доларів.

Варто також відмітити, що ще одна екранізація коміксів Marvel - "Месники 3: Війна нескінченності" продовжує упевнене сходження до двох мільярдів доларів. На момент публікації цієї замітки збори картини вже досягли 1,964 мільярда доларів. Найімовірніше, фільм перетне заповітну рису вже до кінця наступного тижня.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: