Закрити
Вхід

Журналісти звинуватили організаторів "Золотого глобуса" в корупції

23.02.2021
Журналісти звинуватили організаторів "Золотого глобуса" в корупції

Видання LA Times опублікувало велику викриваючу статтю про Голлівудську асоціацію преси (HFPA), яка проводить премію "Золотий глобус". У ній журналістка з Норвегії звинуватила організаторів заходу в корупції.

Все розпочалося з того, що норвезька журналістка подала до суду на HFPA, що складається з 87 чоловік. причиною тому стала відмова приймати її до складу. Тоді ж вона звинуватила організаторів премії в тому, що вони беруть у свої ряди лише "зручних" журналістів.

За словами журналістки, HFPA отримує тисячі доларів від студій, продюсерів і інших представників індустрії, щоб їх проекти просунули в нагородному сезоні. У свою чергу, ті відповіли, що жінка просто заздрить через те, що її не взяли в асоціацію.

На цьому справа була закрита, але зараз журналістка розкрила деякі подробиці про прийдешній нагородний сезон, який наробив багато шуму. Особливо це стосується проектів "М'юзік" і "Емілі в Парижі", що з'явилися в головних номінаціях, при цьому враховуючи відсутність таких фільмів, як "Іуда і Чорний месія", "П'ятеро однієї крові" і серіалу "Я можу тебе знищити".

Журналістка повідала, що в 2019 році відразу 30 членів HFPA було запрошено Netflix у Францію на зйомки "Емілі в Парижі", де провели два дні в п'ятизірковому готелі. Також вона розкрила, що кожен з членів асоціації отримує по 100 тыс доларів за участь в комітетах. Крім того, в статті відзначається, що з 87 членів академії немає жодного темношкірого представника преси, а етика асоціації вже багато років має не саму хорошу репутацію.

Джерело: film.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: