Вхід

Дружина Г’ю Джекмана в деталях розповіла про сексуальну орієнтацію актора

01.10.2020
Дружина Г’ю Джекмана в деталях розповіла про сексуальну орієнтацію актора

Як не дивно, але в пресі часто з’являються матеріали про те, що красунчик Г’ю Джекман насправді полюбляє чоловіків, а не жінок. Розставити всі крапки над "і" вирішила його дружина Деборра-Лі Фернесс, з якою вони разом вже більше 20 років.

В ефірі шоу "Anh's Brush With Fame" 64-річна акторка розповіла, що насправді її дуже веселять заголовки, в яких журналісти стверджують, що її коханий – гей.

Деборра-Лі щиро заявила, що це абсолютна брехня, тому вона навіть не реагує на подібні речі. Однак, все-таки ця ситуація трохи дратує її.

Це неправильно. Це те саме, якби хтось сказав Елтону Джону, що він натурал. Я думаю, його б це розлютило. – поділилася дружина Г’ю.

Жінка додала, що чоловік з такою потужною сексуальною енергією просто не може бути геєм. Також вона відмітила, що її бісить, коли люди кажуть, ніби їй пощастило з коханим, бо він справжній жеребець.

За словами Фернесс, вони з Джекманом знаходяться на тому рівні відносин, коли вже не намагаються з’ясувати – хто кращий.

Закохані визнають, що кожен з них має свої недоліки та переваги, тому не варто висловлюватися так, ніби хтось з них витягнув щасливий квиток. Їхній щасливий шлюб – це велика праця над собою та наявність справжніх почуттів.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: