Вхід

Дружина DZIDZIO розповіла про їхнє знайомство, і це точно доля

24.09.2020
Дружина DZIDZIO розповіла про їхнє знайомство, і це точно доля

Виявилося, пара познайомилася в коридорі музичного училища, коли обоє були підлітками. І все, що відбувалося далі, вкотре доводить - випадковостей не існує.

Так, українська артистка Ярослава Хома (SLAVIA), розповіла у програмі "Життя відомих людей", як зустріла майбутнього чоловіка. Сталося це близько 20 років тому, коли обоє вступали до музичного училища. Тоді їхні мами домовилися побачитись на фестивалі "Молода Галичина" - так все і вийшло.

На той час не було мобільних телефонів і я дала телефон Михайла своєму татові, щоб зателефонував мені, бо бабі було дуже зле. Якраз, коли я приїхала на цей фестиваль, Михайло каже: "Дзвонив твій тато. Бабці не стало". І я тоді в тому теж побачила якийсь знак, бо тут Михайло, бабцю звали Михайлина. Бог забрав дуже близьку для мене людину, але дав Михайла, - зазначила співачка.

Втім, найцікавіше, що бабуся Михайлина прожила щасливе життя із дідом на ім'я... Ярослав. До слова, саме на його честь назвали онучку. Ба більше, Слава народилася в один день із мамою чоловіка. Ось такі випадкові невипадковості. Після всіх подій закохані більше не розлучалися, багато виступали на весіллях, а 2013 зіграли своє власне.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: