Вхід

Інгеборга Дапкунайте показала свого сина Алекса

24.01.2018 Фоторепортаж
Інгеборга Дапкунайте показала свого сина Алекса

22 січня литовська актриса театру і кіно Ингеборга Дапкунайте відмітила ювілей - 55 років! Один з телеканалів представив прем'єрові фільму "Ингеборга Дапкунайте : "Все, що пишуть про мене, - неправда", в якому одна з найпопулярніших актрис показала свого сина Олексія, що підріс.

Фільм будується на діалозі Інгеборги з друзями: Євгеній Миронов, Костянтин Ернст, Олексій Попогребський, Тетяна Друбич і Нюта Федермессер (засновник фонду "Віра"), Валерій Тодоровський, Джон Малковіч і інші знаменитості привітали актрису з днем народження, а також розповіли про талант Дапкунайте.

Про свою роботу Дапкунайте багато що розповіла, а ось про особисте життя вона і в цьому фільмі не стала поширюватися. Проте зробила невелике виключення: у фіналі картини вона показала свого сина Алекса. Дапкунайте зі знаменитою посмішкою покликала хлопчика до себе, узяла його на руки і пішла з сцени - так закінчується фільм про неї.

Про чоловіка Дапкунайте - Дмитра Ямпольського - відомо мало. Він є відомим ресторатором і адвокатом. Їх весілля відбулося з високою мірою секретності - у Великобританії п'ять років тому.

Джерело: spletnik.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: