Вхід

Хто перший?

22.01.2018
Хто перший?

Франко-британская сатирична комедія "Смерть Сталіна" вийде в український кінопрокат 25 січня. "Смерть Сталіна" - екранізація графічного роману Фабьена Нури і Тьерри Робіна, який вийшов у видавництві Dargaud в 2011 році.

120-сторінковий чорно-білий комікс рейтингу 16+ присвячений подіям 2 березня 1953, де по сюжету, Йосип Сталін помирає, і його соратники починають метушливу боротьбу за владу. У загальній клоунаді беруть участь маршал Георгій Жуков, Микита Хрущов, Георгій Маленков і інші відомі особи.

Режисером фільму виступив Армандо Ианнуцци, один з головних фахівців з політичної сатири в сучасній кіноіндустрії. У зйомках взяла участь ціла група міжнародних зірок : роль Хрущова виконує Стів Бушеми (фільм Квентіна Тарантіно "Скажені пси", серіал HBO "Підпільна імперія"), а Молотова - учасник легендарних "Монті Пайтон" Майкл Пэйлин ( "Рибка Ванда", фільм " Бразилія "). Також у фільмі буде Райсборо ( "Бердмэн"), "Українська дівчина Бонда" - Ольга Куриленко, Роджер Эштон-Гриффитс ( "Гра престолів") і інші.

Перші критики вже встигли винести свій вердикт творінню Ианнуччи, назвавши картину витонченою і глибокою. На думку більшості рецензентів, як ніхто інший цей режисер уміє показати глядачам, наскільки смішною буває політика. По словах же самого Армандо, в даному випадку його зацікавила ідея про те, як ціла країна може опинитися в підпорядкуванні у однієї людини.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: