Вхід

Холлі Беррі складе компанію Кіану Рівзу в "Джоні Віку 3"

23.05.2018
Холлі Беррі складе компанію Кіану Рівзу в "Джоні Віку 3"

У акторському складі бойовика "Джон Уик 3" сталося значне поповнення. До нього приєдналася Холли Беррі. Якого саме персонажа належить їй зіграти, поки невідомо, стверджується лише, що це вона не стане головною антагоністкою.

Сама актриса підтвердила участь в проекті дуже оригінальним способом, опублікувавши на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію записки, адресованої Джону Уику, яка була написана на бланку готелю Continental.

"Джон Уик 3" буде представлений глядачам в травні 2019 року. Постановником третьої серії буде Чад Стахелски, що брало участь і в створенні перших двох. Зміст картини ще не уточнювався, відомо лише, що дія почнеться з тієї миті, на якому завершився друга серія, тобто з втечі Джона Уика, за голову якого призначена величезна нагорода.

Друга частина вийшла в прокат вЇї бюджет склав 40 мільйонів доларів, а сукупні збори перевищили 177 мільйонів доларів. Головну роль виконав Киану Ривз, що пройшов спеціальну підготовку у кращих інструкторів рукопашного бою.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: