Вхід

Холлі Беррі прокоментувала провал "Жінки-кішки"

03.05.2018
Холлі Беррі прокоментувала провал "Жінки-кішки"

"Жінка-кішка", з гуркотом провалилася в прокаті, вийшла 14 років тому, але Холлі Беррі досі згадує цей свій бенефіс - причому згадує в позитивному ключі: як би критики і глядачі не лаяли "Жінку-кішку", у самої Беррі на пам'ять залишилися приємні знайомства і ще приємніший гонорар.

За словами Холлі Беррі, провал "Жінки-кішки" багато чому її навчив - і гірку пігулку неабияк підсолодив той факт, що гонорар актриси був таким солідним, що "змінив її життя":

"Усі навкруги говорили мені - "не погоджуйся, це буде кінець твоєї кар'єри". Але знаєте, що я зробила? Я послухала свою інтуїцію і знялася в "Жінці-кішці". І вона провалилася! Але я прийняла це. І знаєте, чому? Тому що, хоча фільм провалився, для мене це провалом не було. Я зустріла безліч цікавих людей, з якими інакше б не познайомилася, я навчилася відразу двом видам бойових мистецтв і ще - дізналася, чого робити не слід, а це так само важливо, як і знать, що треба робити. І я отримала цей дар і гору грошей на додаток, які змінили моє життя".

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: