Вхід

Гоша Куценко згадав, як Святослав Вакарчук звав його на Донбас

15.12.2018
Гоша Куценко згадав, як Святослав Вакарчук звав його на Донбас

Гоша Куценко розповів про те, як йому особисто подзвонив лідер української групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук з пропозицією виступити на Донбасі за мир.

51-річний Гоша Куценко, який внесений в список "Миротворець", став головним героєм нового випуску програми "А поговорити"?. Актор розповів, що шкодує про те, що не поїхав виступати на Донбас на самому початку конфлікту.

"Я ніколи не хотів їхати на Донбас. Але я шкодую, що на початку конфлікту не поїхав туди. Мені подзвонив Вакарчук і закликав мене поїхати на Донбас виступати за мир. Я в складній ситуації, оскільки є уродженцем УРСР, і якби справа не дійшла до протистояння України, я б, звичайно, виступав. В якості миротворця стояв би з розпростертими руками між двома сторонами", - відмітив артист.

Після того, як на Донбасі почалася "литися кров", Вакарчук знову зв'язався з Куценко і попросив його не їхати туди, що і зробив Гоша. Актор також додав, що він списувався з українським музикантом і звав його в Росію, але той не погодився.

Гоша також відмітив, що досі не підтримує жодну із сторін. "Я вислуховую дуже багато правди з боку і Росії, і України, я приймаю і ту, і іншу сторону. Але де саме правда - не знаю. Цей час безвладдя", - сказав актор.

Незважаючи на це, Куценко все ж значиться в чорному списку України. Артист відмітив, що він дуже засмутився, коли дізнався про те, що його внесли в "Миротворець". За словами знаменитості, у нього в Україні живе багато родичів, з якими він боїться втратити зв'язок.

Джерело: beztabu.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • ВЯ

    Виктор Ярош 15.12.2018 10:38

    Люды со всего свиту яки осознають що вин украинець прыеджают захыщать Украину вид московии яка окупувала Крым частыну Донбасу и вмырають за вильну краину. А куценко це хохол холоп московии. Не можно сидеть на 2-х стульях зразу. куценко ты рад свого совка

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: