Вхід

Фільм "Сторожова застава" покажуть на Шанхайському міжнародному кінофестивалі

13.06.2018
Фільм "Сторожова застава" покажуть на Шанхайському міжнародному кінофестивалі

Україна продовжує повільно, але вірно просуватися на китайський ринок кінематографу.

З 16 по 25 червня в Китаї пройде Шанхайський міжнародний кінофестиваль (класу А), і Україна бере в нім досить активну участь. В першу чергу - в особі Української кіноасоціації. Глава Асоціації, директор Media Resources Management і радник міністра культури України Вікторія Ярмощук представить нашу країну на індустріальних заходах фестивалю, зокрема, на спеціальній програмі XXI Шанхайського кінофестивалю "Один пояс, один шлях", на підписанні Меморандуму про співпрацю, на заході Film Market Co - Production Showcase, де будуть презентовані кейси українсько-китайський копродукционных проекту, і на круглий стіл Film Culture, де є обговорюється стратегія виведення локальний кіно на міжнародний ринок.

Власне, саме у рамках цієї програми і пройде декілька показів українського фільму "Сторожевая застава". А український проект PULSE компанії "Кінороб" буде 17 червня питчинговаться на форумі SIFF Co - production market Project Pitching.

Сподіваюся, не треба повторювати, чому важливо виходити, незважаючи на усі перешкоди, на китайськийТоді давайте побажаємо українським проектам успіхів.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: