Вхід

Фільм "Шоколад" з Джонні Деппом отримає серіальну адаптацію французькою мовою

07.12.2022
Фільм  "Шоколад" з Джонні Деппом отримає серіальну адаптацію французькою мовою

Відомий фільм "Шоколад", у якому зіграли Джонні Депп і Жюльєт Бінош повернеться на екрани у вигляді серіалу французькою мовою від Miramax TV та Mediawan. Телеадаптація фільму, п’ятиразово номінованого на премію "Оскар", буде знята французькою мовою і відбуватиметься у маленькому містечку на території сучасної Франції.

У серіалі, також адаптованому за романом Джоанни Харріс, жінка і дочка порушать тенкий соціальний баланс місцевого товариства. Їхня найбільша проблема буде в тому, щоб переконати жителів міста прийняти зміни, які вони приносять до міста, як ковток свіжого повітря.

"Багатий комічний сюжет Джоанни Харріс — позачасова вистава, що надихає, — сказав Марк Хелвіг, глобальний керівник відділу телебачення Miramax. "Це ще один фантастичний проект із нашої великої бібліотеки інтелектуальної власності та фільмів, який ми можемо використати у наших постійних зусиллях щодо створення телевізійного контенту для глобальної аудиторії. Ми знайшли ідеального партнера в особі Mediawan, щоб вивести цю міжнародну продукцію на телеекрани по всьому світу", передає Deadline.

Хто зіграє головні ролі – поки невідомо.

Джерело: proshokino.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: