Вхід

Фільми про Гаррі Поттера мають безліч секретів

01.06.2020 Фоторепортаж
Фільми про Гаррі Поттера мають безліч секретів

Вважається, що серія фентезійних фільмів про чарівника Гаррі Поттера розрахована на дітей, але чим далі – тим більше інтимних сцен в цих кінострічках про світ магії.

Так, творці картини "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" нарешті визнали, що серед всіх її сцен можна помітити одну, що зацікавить глядача не менше, ніж основний сюжет.

Відомо, що титри в "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" стилізовані під Карту мародерів, яка показує місце розташування і переміщення будь-якої людини в Гоґвортсі і найближчих околицях за допомогою слідів.

Тож, уважні кіномани помітили, що одна пара слідів в цих титрах розташована в дуже незвичайному положенні: ніби на карті зображено двоє людей, які лежать одне на одному або стоять обличчям одне до одного, але дуже близько.

Рас Везерелл, який працював над цими 11-хвилинними титрами до 3 частини "Поттеріани", зізнався, що побачені шанувальниками сліди справді імітують доволі інтимну сцену між персонажами.

Чоловік запевнив, що хотів зобразити поцілунок або ж обійми двох героїв, але аж ніяк не секс. Імена цих закоханих голубків Рас називати не став, але фани вважають, що ними можуть бути Гаррі Поттер та Чу Чанг, між якими зав'язалися стосунки саме в цій частині кінофраншизи.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: