Закрити
Вхід

Емоційні фільми про стосунки для тих, хто заплутався

18.09.2021
Емоційні фільми про стосунки для тих, хто заплутався

Стосунки бувають різними, зі своїми складностями, радощами та вирішеннями одних й тих самих проблем. Ми зібрали 5 фільмів з різними типами взаємин, які зможуть вказати тобі на якісь речі, які до цього залишалися в тіні.

У кожній з цих кінострічок можна побачити різні види любові та підходи людей до відносин. З усіх цих історій можна взяти для себе окремі висновки та навіть поради. Отож, в якомусь сенсі ці фільми можуть допомогти виплутатися із якоїсь ситуації.

Почнемо з потрясної драми 2012 року "До зустрічі з тобою", яка розкаже про дуже незвичайну історію кохання. Ця історія про почуття, які можуть кардинально змінити людину. Перед кожним із героїв постає складний вибір: відступитися чи ризикнути. Хто що обере – дізнаєшся після перегляду.

Також не обходь стороною романтичну драму "Бруклін" 2015 року. У центрі сюжету молода дівчина, яка їде з рідної країни в пошуках нового життя. У Брукліні вона знайомиться з хлопцем, але під час візиту в рідну Ірландію вона зустрічає ще одного приємного парубка. Тепер вона розривається між двома чоловіками.

Замикає трійку мелодрама 2010 року "Валентинка". У центрі сюжету подружня пара, яка переживає кризу в стосунках, які колись надихали та надавали життєвих сил.

5 романтичних фільмів про стосунки:

"До зустрічі з тобою", 2012;
"Бруклін", 2015;
"Валентинка", 2010;
"2 дні в Парижі", 2007;
"З любов'ю, Розі", 2014.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: