Вхід

Емі Адамс може приєднатися до "Справжнього американця"

27.03.2018
Емі Адамс може приєднатися до "Справжнього американця"

Актриса збирається приєднатися до Марка Руффало і Кумейла Нанджиані в грунтованій на реальних подіях драмі "Справжній американець" ("The True American"), яку знімає режисер байопіку "Джекі" Пабло Ларраін.

Як ми вже писали, Ларраін змінив на цій посаді Кетрін Бігелоу, яка планувала зйомки з Томом Харді і Різом Ахмедом.

Нагадаємо, "Справжній американець" - екранізація документального роману Ананда Гірідхаради "Вбивство і милосердя в Техасі". Герой історії - Райсуддін Буян (Нанджиані), який служив офіцером ВПС в рідному Бангладеші, а потім емігрував в США. Буян влаштувався в Далласі, де тимчасово влаштувався працювати продавцем в невеликому магазинчику. Через декілька днів після 11 вересня 2001 року до магазину увійшов "американський терорист" Марк Строман (Руффало) і вистрілив в Буяна.

Буян вижив, а Строман опинився в камері смертників. Жертва "американського терориста" провідав свого вбивцю у в'язниці, але не для того, щоб сказати гидоту або плюнути в обличчя, а щоб пробачити. Це пробачення у свою чергу сильно вплинуло на Стромана і змінило його у в'язниці.

Зараз Емі Адамс, яка дуже зацікавлена в проекті, намагається викроїти час у своєму робочому графіку. Характер запропонованого їй персонажа доки не розкривається.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: