Вхід

Єлизавета Боярська зустрічає весну з новим званням

06.03.2018
Єлизавета Боярська зустрічає весну з новим званням

Звання отримали Єлизавета Боярська, її колега і колишній коханий Данило Козловський, актори Надія Бабінцева, Юрій Григорьєв, Ірина Максимкіна, Надія Павлова, Ілля Ісаєв. Почесне звання "Заслужений діяч мистецтв РФ" присвоєно художньому керівникові Великого драматичного театру імені Товстоногова Андрію Могучому.

Боярська прокоментувала нове звання так: "Це звучить почесно: "заслужений артист". Напевно, до цього часу вже щось заслуговувало. Проте це великий аванс, щоб працювати далі. Як заповідав Станіславський: "Робити простіше, вище, легше, веселіше". Нагорода служить трампліном для майбутніх планів, намірів і звершень".

Між іншим, нещодавно актриса Світлана Світлична обмовилася, що практично не дивиться сучасні фільми, оскільки, на її думку, немає яскравих артистів, усі актори схожі. Хіба тільки проект "Ганна Кареніна" Карена Шахназарова, головні ролі в якому виконали Єлизавета Боярська і Максим Матвєєв, став виключенням. "Я подивилася фільм і подумала, що зіграла б Кареніну, будь я в тому віці. Якби мені було років 35, я б напросилася до Шахназарову на кінопроби".

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: