Вхід

Катерина Гулякова стала жертвою афери

27.09.2021
Катерина Гулякова стала жертвою афери

Відома українська актриса Катерина Гулякова "нарвалася" на квартирного шахрая. Про неприємну ситуацію і деталі афери, в яку потрапила, вона розповіла у себе на сторінці Instagram.

Ситуація сталася, коли актриса роз'їжджалася зі своїм колишнім чоловіком.

Як стало відомо, вона повірила незнайомій людині на слово при підписанні договору і не стала вписувати дату виїзду з квартири в паперах.

"Були домовленості, на яких умовах я продаю квартиру і до якого часу залишаюся в ній. Але коли прийшов час підписання документів, новий власник відмовився вказувати в договорі дату виїзду. Я категорично не хотіла підписувати папери на його умовах. Але ця людина присягалася, що ніколи не вижене на вулицю жінку з дитиною", - поскаржилася зірка.

Гулякова визнає, що зробила помилку, не звернувшись по допомогу до професіонального брокера. Він ніколи б не допустив, щоб в договорі не стояли цифри і дати.

"В результаті нам довелося платити тій людині орендну плату за те, що ми живемо у своїй квартирі, а на момент виїзду він вирішив залишити частину наших особистих речей собі", - розповіла актриса.

Гулякова додала, що пережила величезний стрес. Але впоратися з ним їй допомогли небайдужі люди.

"Було дуже важко пережити той інцидент з шахраєм, але мені допомогли люди. Вони писали і пропонувати свою допомогу. Мене підтримала величезна кількість людей", - відмітила вона.

Джерело: mignews.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: