Вхід

Дуейн Джонсон віддав свою нагороду People's Champion Award

10.12.2021
Дуейн Джонсон віддав свою нагороду People's Champion Award

7 грудня 2021 року знаменитий голлівудський актор Дуейн Джонсон отримав нагороду The People's Champion Award, яку йому у рамках церемонії People's Choice Awards вручив американський підприємець Джеф Безос. Передаючи почесний приз, Безос віддав належне доброті Джонсона.

"Його досягнення - легенда. Його трудова етика не має собі рівних. Він б'є усі рекорди за демографічними показниками. Його неможливо не любити, і він напевно може з'їсти багато млинців, - зокрема сказав Безос. - Але що при усьому вищепереліченому виділяє його найбільше? Його доброта. Він добрий. Бачте, доброта - це вибір. І що мене найбільше захоплює в Дуейні, так це його вибір проявляти неймовірну доброту до усіх, хто його оточує".

Отримавши нагороду, Джонсон не забув підтвердити слова Безоса, передавши її Шушані, учасниці програми Make - a - Wish, яку запросив на сцену.

"Зустріч з Шушаною була для мене повною несподіванкою, - сказав актор. - Я познайомився з нею раніше. Я сказав їй, як я пишаюся її історією. Вона борець, вона надихнула свою сім'ю і друзів". "Я хочу сказати тобі, як сильно ти надихнула мене і усіх, хто тебе оточує, і, звичайно ж, усіх тут присутніх", - звернувся Джонсон до дівчини, яка, за його словами, мріяла потрапити на святкову церемонію. - Я хочу подарувати тобі цю нагороду, тому що ти втілюєш собою поняття Народного Чемпіона, так що, це для тебе".

У кінці Джонсон процитував слова боксера Мухаммеда Алі :

"Служіння іншим - це орендна плата, яку ви платите за свою кімнату тут, на землі".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: