Вхід

Дрю Беррімор розповіла про залежність

16.01.2019
Дрю Беррімор розповіла про залежність

Популярна 43-річна американська актриса Дрю Беррімор порівняла пластичні операції із вживанням героїну і заявила, що ніколи не ляже під ніж хірурга.

Зірка "Ангелів Чарлі" Дрю Беррімор одна з тих знаменитостей, хто не женеться за "модними тенденціями". Актриса розповіла, що вона дуже залежна, тому якщо зробить хоч би одну пластичну операцію, то не зможе зупинитися.

"Я дуже залежна людина і легко підпадаю під вплив. Я ніколи не пробувала героїн. І ніколи не зроблю пластичну операцію. Я відчуваю, що це однаково небезпечно для мене, це приведе до летального кінця", - призналася Дрю.

Берримор також розсекретила, що живе по одній простій beauty- заповіді - не гнатися за неприродною красою. Виправляти які-небудь деффекти знаменитість вважає за краще за допомогою косметики.

"У мене під очима темні круги. Нещодавно я була у дерматолога, який запропонував скористатися філером, щоб трохи підтягнути шкіру навколо очей. Це б допомогло візуально відвернути увагу від темних кругів. Але я не погодилася. Я просто робитиму область навколо очей світліше за допомогою хайлатера і косилера", - призналася Дрю.

Актриса також додала, що для неї старіння - це деяка привелегія. І для Беррімор завжди було важливо прийняти її з гідністю, гумором, любов'ю до себе і повагою до процесу.

Джерело: beztabu.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: