Вхід

Джуд Лоу про свою роль в фільмі "Фантастичні звірі"

11.01.2018
Джуд Лоу про свою роль в фільмі "Фантастичні звірі"

"Одного разу я просто зустрівся з Джоан Роулінг і просидів разом з нею цілий день, прислухаючись до її надзвичайно мудрих слів. Вона була досить люб'язна, щоб поділитися зі мною всієї передісторією персонажа, своїм поданням про спосіб молодого Дамблдора, який вона сподівається побачити в моєму виконанні , і тим самим направила мене в потрібному напрямку", - говорить Лоу.

Дія сюжету розгорнеться в Парижі в 1927 році, через кілька місяців після подій оригінальної картини. Могутній темний маг Геллерт Гріндевальд (Джонні Депп) збігає з-під варти і приступає до пошуку ще більшого числа прибічників. Єдиний, хто здатний зупинити його, це чарівник Албус Дамблдор, який колись був кращим другом Геллерта. Але Дамблдор не вдасться впоратися зі злом в поодинці, тому він вирішує заручитися підтримкою свого колишнього учня, Ньюта Скамандра (Едді Редмейн). Захоплююча пригода, повне неймовірних небезпек, знову об'єднає Ньюта з Тіною (Кетрін Уотерстон), Куїні (Елісон Судол) і Якобом (Ден Фоглер), а перевіривши на міцність їх дружбу і вірність один одному.

В акторському складі також значаться Зої Кравіц (Літа Лестрейндж), Езра Міллер (Криденс), Каллум Тернер (Тесей Скамандр) і Клаудія Кім. Режисерське крісло проекту (як і всіх наступних трьох частин) знову займає Девід Йейтс.

Джерело: multikino.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: