Вхід

Джон Сина замінить Сильвестра Сталлоне у фільмі з Джеки Чаном

15.06.2018
Джон Сина замінить Сильвестра Сталлоне у фільмі з Джеки Чаном

Популярний американський рэстлер, телеведучий і актор Джон Сина, кар'єра якого в Голлівуді останнім часом на підйомі, зіграє у бойовику разом з легендарним китайським актором Джеки Чаном. Дія доки ще безіменної картини відбуватиметься на Близькому Сході.

Сюжет будується навколо співробітника охоронної компанії (Чан), якому доручають забезпечити безпеку групи цивільних фахівців в Іраку. Головний герой дізнається по своїх каналах, що бойовики мають намір захопити нафтопереробне підприємство і об'єднує зусилля з колишнім морським піхотинцем (Сина), щоб зупинити їх. Відмітимо, що Сина замінить в проекті вибулого з нього раніше Сильвестра Сталлоне.

Режисером фільму призначений Скотт В, що зняв фільми "Закон доблесті" і "Need for Speed : Жадання швидкості". Терміни робіт над проектом і його можливий прокатний графік доки не уточнюються.

Нагадаємо, що прихильники Джона Сины зможуть побачити його на великих екранах у кінці 2018 року у фантастичному фільмі "Бамблби", який стане першим спин-оффом популярної серії "Трансформери". Він також візьме участь в створенні фільму "Подорож доктора Дулиттла", який вийде в прокат в 2019 році.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: