Вхід

Джоді Фостер вважає, що супергеройський блокбастери "псують" глядачів

10.01.2018
Джоді Фостер вважає, що супергеройський блокбастери "псують" глядачів

Хоча супергеройський блокбастери (в першу чергу, обмовимося, супергеройський блокбастери Marvel) збирають в прокаті мільярди доларів, далеко не всі представники Голлівуду задоволені тим фактом, що популярність цього жанру не зменшується. У числі незадоволених несподівано виявилася Джоді Фостер: актриса і режисер вважає, що супергеройський блокбастери "псують" глядачів.

"Похід в кіно перетворився на щось на кшталт походу в парк атракціонів", заявила Фостер. "Студії виробляють неякісний контент, щоб залучити масового глядача і задовольнити акціонерів - цей процес чимось схожий на фрекінг [технологія видобутку сланцевого газу шляхом гідравлічного розриву пласта - прим. Ред.]: Ти отримуєш високий прибуток прямо зараз, але в перспективі губиш що -то безповоротно. Це стан речей псує глядачів в Америці і, в перспективі, по всьому світу. Я не хочу знімати двохсотмільйонної фільми про супергероїв ".

На несподівану критику Джоді Фостер відразу ж відгукнувся Джеймс Ганн, який зняв для Marvel перших і других "Вартових Галактики". За словами режисера, порівняння, яким скористалася Джоді, "старомодно", хоча і "не позбавлене підстави". Також Ганн додав, що "більшість фільмів франшиз виходять свого роду без душі", але йому подобається знімати супергеройський блокбастери саме тому, що у Ганна є можливість створювати "візуальний спектакль, який одночасно і інноваційний, і душевний, і змушує задуматися".

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: