Вхід

Джим Парсонс приєднався до касту фільму про серійного вбивцю

02.02.2018
Джим Парсонс приєднався до касту фільму про серійного вбивцю

Зірка "Теорії великого вибуху" Джим Парсонс приєднався до касту фільму про серійного вбивцю Теда Банді "Надзвичайно поганий, жахливо злий і мерзенний".

Фільм присвячений нездоровим стосункам між сумнозвісним психопатом і насильником Банді і його дівчиною Елізабет Клопфер. Банді був харизматичний і привабливий, ввічливо поводився з жінками, що значно допомагало маніякові під час пошуку нових жертв (всього їх було близько 30). При цьому дівчина Теда протягом багатьох років заперечувала його причетність до звірячих вбивств, але в підсумку особисто здала насильника поліції. У 1979 році відбувся суд над Банді, де головував колишній офіцер поліції Маямі Едвард Коварт. В результаті маніякові винесли смертельний вирок, однак стратили його лише в 1989-му, через два роки після смерті Коварта. Судовий процес транслювався по національному телебаченню і привернув увагу ЗМІ, оскільки Банді сам представляв свої інтереси і сперечався з суддею.

Самого маніяка зіграє голлівудський красень Зак Ефрон, а крім нього в каст були затверджені Джон Малкович, Кая Скоделаріо і Лілі Коллінз.

Режисером проекту виступає Джо Берлінгер. Зйомки прямо зараз проходять в Кентуккі.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: