Вхід

Джеймс Кемерон згадав, як виборював у кіностудії оригінальний "Аватар"

27.09.2022
Джеймс Кемерон згадав, як виборював у кіностудії оригінальний "Аватар"

Перша частина "Аватару" могла бути коротша і з меншою кількістю польотів. Про це заявив один із найуспішніших режисерів світу Джеймс Кемерон у своєму інтервью The New York Times.

У кіностудії 20th Century Fox було два зауваження до "Аватара" 2009 року: "Студія вважала, що фільм має бути коротшим і що на екрані банші занадто багато літають", — передає слова режисера Deadline.

Кемерон, звичайно, залишався на своєму.

"Я просто намалював лінію на піску і сказав: "Знаєте що? Я зробив Титанік . Ця будівля, в якій ми зараз збираємося, цей новий комплекс за півмільярда доларів на вашій ділянці? "Титанік" заплатив за це, тому я можу це зробити".

Проте це не означає, що Кемерон не думав про касові збори; він просто не дозволив студії завадити йому зняти фільм, який він хотів.

"Є почуття відповідальності за те, щоб робити роботу якнайкраще, щоб вона приносила гроші", — сказав він.

"Але я не знаю, як це художньо вплине на будь-яке моє рішення щодо фільму. Я не кажу: "Хммм, давайте поставимо ту рослину, бо ми заробимо більше грошей". Так не працює. Коли це достатньо добре, ти начебто знаєш".

Нагадаємо, "Аватар" зібрав у світовому прокаті небачені 2,8 мільярда доларів і є одним з найкасовіших фільмів усіх часів, обійшовши "Титанік", який утримував рекорд протягом 12 років. "Аватар" також став першим фільмом в історії кінематографа, касові збори якого перевищили позначку в 2 мільярди доларів. Фільм номіновано на "Оскар" в дев’яти категоріях, включаючи "найкращий фільм" і "найкраща режисерська робота", і переміг в трьох з них: "найкраща операторська робота", "найкращі візуальні ефекти" і "найкраща робота художника-постановника". DVD-реліз фільму побив рекорди продажів, а Blu-ray-видання стало одним з найуспішніших в історії.

Після успіху фільму Кемерон підписав контракт з 20th Century Fox про створення чотирьох сіквелів: "Аватар: Шлях води" та "Аватар 3" завершили основні зйомки, і їх вихід заплановано на 16 грудня 2022 року та 20 грудня 2024 року відповідно; вихід наступних сіквелів запланований на 18 грудня 2026 року та 22 грудня 2028 року.

Джерело: proshokino.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: