Вхід

Дені Вільньов планує розділити "Дюну" на два фільми

14.03.2018
Дені Вільньов планує розділити "Дюну" на два фільми

Уперше про нову екранізацію культового роману "Дюна" за авторством Френка Герберта ми почули ще в 2016 році. Пізніше стало відомо, що на великий екран історію піщаної планети Арракіс перенесе цього разу канадець Дені Вільньов. На жаль, поки проект просувається не занадто швидко. Можливо, тепер після "Той, що біжить по лезу 2049" режисер зможе приступити до фантастичної саги про "спайсе"? Поки незрозуміло. Нещодавно Вільньов у рамках фестивалю Rendez - vous du cinéma québécois поспілкувався з прихильниками у себе на батьківщині і побіжно згадав тему, що цікавить нас :

На створення "Дюни", ймовірно, знадобиться два роки. Мета полягає в тому, щоб зробити два фільми, а, може, і більше.
Ітак, проект все ще знаходиться на ранній стадії розробки, і творці замахуються відразу на декілька картин. Що ж, в цьому немає нічого дивовижного. Для студії це очевидна фінансова вигода, а для глядачів - можливість побачити більше розгорнуту історію. Та і там адже не один роман в циклі.

Минулого року Вільньов розповів трохи про своє бачення нової екранізації, заявивши, що це буде зовсім інша "Дюна", несхожа на версію Лінча 1984 роки випуску. Постановник планує повернутися до першоджерела, яким він зачитувався свого часу. Спробує створити адаптацію своєї мрії.

Звучить чудово, проте хотілося б якихось конкретніших новин. Ех... мабуть, доведеться запастися терпінням.

Джерело: horrorzone.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: