Вхід

Чорний Адам полетить за допомогою нових технологій

03.08.2021
Чорний Адам полетить за допомогою нових технологій

Коли Чорний Адам прилетить до кінотеатрів влітку 2022 року, древній антигерой зробить це за допомогою нових технологій. За словами продюсера кінокомікса Хірама Гарсії, технології, вживані у фільмі "Чорний Адам" для демонстрації здібностей персонажа, абсолютно "унікальні". Його слова цитує видання Collider.

"Технологія, яку ми використовуємо, щоб змусити Чорного Адама літати, ніколи раніше не застосовувалася. Вона абсолютно унікальна, - сказав Гарсиа. - Для нас було дуже важливо, щоб все виглядало автентично і реально. Режисер Жауме Кол'єт-Серра прийняв це близько до серця. Наша команда по спецефектах складається з лауреатів премії "Оскар", і ми, безумовно, залучили їх до роботи".

Гарсsа відмітив, що у багатьох супергероїчних фільмах "Здібності персонажів часто відходять на другий план". Нова технологія була потрібна, щоб уникнути цих недоліків і допомогти глядачам розгледіти на екрані багато "дивовижних здібностей" Чорного Адама. "Він має надшвидкість, може літати і має неймовірну силу - і це тільки частина його умінь. Ми хотіли переконатися, що глядачі відчуватимуть це упродовж усього фільму".

Під час інтерв'ю Гарсіа також відповів питання про те, як "Чорний Адам" вписується в кінематографічний мультивсесвіт DC і чи пов'язаний він безпосередньо з такими фільмами, як "Флеш" і "Шазам"! чи він більше схожий на "Бетмена" Метта Рівза. "Я думаю, і те, і інше. Проте зараз ми безперечно фокусуємося на побудові нашого власного світу. Очевидно, що "Шазам"! існує в тому ж всесвіті що і "Чорний Адам", і є деякі інші суміжні елементи, які ви можете уловити в нашому фільмі".

Що стосується рейтингу фільму PG - 13, Гарсіа сказав, що команда обговорила його і, кінець кінцем, визнала, що "просто не було необхідності робити його R". Продюсер стверджує, що фільм може демонструвати "силу Чорного Адама", не виходячи за рамки PG - 13.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: