Закрити
Київ
Вхід

Ченнинг Татум зіграє у фільмі про монстра

23.11.2020
Ченнинг Татум зіграє у фільмі про монстра

Кіностудія Universal все ж знайшла чим зайнятися акторові Ченнінгу Татуму. Як дізналося видання Collider, він зніметься у фільмі про монстра, постановниками якого призначені Філ Лорд і Кріс Міллер. Раніше Таутум знімався у них в картині "Мачо і ботан".
Зміст тримається в секреті. Фільм описується як "сучасний, глузливий трилер, натхненний класичною спадщиною світом монстрів Universal". Очікується, що зйомки стартують в першій половині 2021 року, коли Ченнінг Татум завершить усі роботи у рамках його режисерського дебюту.
Відмітимо, що студія Universal і раніше намагалася задіяти Татума для розвитку так званого "Темного всесвіту". Кілька років тому повідомлялося про її плани зняти фільм, присвячений знаменитому мисливцеві на вампірів Ван Хельсінгу. Головну роль якраз і передбачалося довірити акторові.
Проект дійшов до стадії підготовки сценарію, який повинен був написати Ерік Хайссерер, що працював над такими стрічками, як "Прибуття" і "І гасне світло.". Але розвитку він не отримав. Universal була вимушена відмовитися від затвердженої раніше концепції розвитку.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: