Вхід

Брати Ентоні Руссо і Джо Руссо візьмуться за новий проект

26.02.2021
Брати Ентоні Руссо і Джо Руссо візьмуться за новий проект

Творці самого касового фільму в історії - "Месники: Завершення - візьмуться за новий проект про супергероїв. Такі відомості має в розпорядженні видання Comic Book, що посилається на самих постановників.

"Ми з Джо любимо кіно будь-якого масштабу. Ми знімали фільми за такі невеликі суми, за які взагалі можна знімати кіно. Ми також працювали над проектами, виробничі бюджети яких були практично не обмежені, і ми любимо все, що потрапляло в цей проміжок. Коли-небудь ми обов'язково знову знімемо фільм в цьому жанрі. Можливо, вже в недалекому майбутньому. На даний момент ми доки не можемо поділитися з вами подробицями, але так, нам подобається кидати виклик самим собі, нам подобається знаходити нові межі. Для нас напрям, в якому ми зараз рухаємося, - сюрприз, і, сподіваюся, це буде сюрпризом і для глядачів", - прокоментував Ентоні Руссо.

Фанати вже почали будувати припущення про те, що творці "Месників 4" планують повернуться в Кінематографічний Всесвіт Marvel для зйомок масштабного кросовера Secret Wars. Відмітимо, що в активі братів є декілька перспективних продюсерських проектів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: