Вхід

Біл Мюррей розповів про свою ексцентричність

17.04.2018
Біл Мюррей розповів про свою ексцентричність

Билл Мюррей (Bill Murray) вважається ексцентричною знаменитістю. 67-річний актор признався, що він в курсі "міфології", яка оточує його, але, за його словами, він для цього не докладав зусиль.

"Я не знаю, що з цим робити, - признається Біл в одному з інтерв'ю. - У мене немає ніякого плану. Не те щоб я, прокинувшись уранці, думав: сьогодні мені треба попрацювати над своєю міфологією".

Також актор згадав, як в 2014 році його притягнула пара, що засваталася, вони робили фото на пам'ять, а актор уклинився, вирішивши знятися з ними разом. Біл відмітив, що усього лише хотів побути поряд із закоханими. "Це було так, що я випадково побачив двох людей, які закохані один в одного, по-справжньому закохані. І є відмінність. Є люди, які збираються одружитися, і люди, які дійсно закохані один в одного. Ті двоє були закохані. Було неймовірно простоБіл признався, що при цьому він не хотів порушити їх плани або перемкнути увагу на себе, пише видання People.

Також Мюррей, у якого немає ні агента, ні адвоката, розповів, що він використовує особливий номер для ділових дзвінків, є у нього і номер, який знають тільки діти і друзі. "Якщо у вас є діти, вам доведеться писати повідомлення, - сказав актор. - Вони не відповідають на телефонні дзвінки, але відповідають на повідомлення".

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: