Вхід

Бен Аффлек зніме військову драму про надувні танки

25.04.2019
Бен Аффлек зніме військову драму про надувні танки

Бен Аффлек виступить режисером і зніметься в новому фільмі "Примарна армія" ("Ghost Army") для Universal Pictures. Як повідомляє Deadline, сценаристом проекту виступає автор "Справжнього детектива" Нік Піццолато, а сюжет грунтований на книзі Ріка Бейера і Елізабет Сейлс під назвою "Примарна армія Другої світової війни : Як один строго засекречений загін обдурив ворога за допомогою гумових танків, звукових ефектів і іншого зухвалого шахрайства" ("The Ghost Army of World War II : How One Top - Secret Unit Deceived the Enemy with Inflatable Tanks, Sound Effects, and Other Audacious Fakery"), а також частково спирається на документальний фільм Netflix "примарна армія" ("Ghost Army").

Аффлек продюсуватиме проект у рамках своєї кінокомпанії Pearl Street Films разом з Ендрю Лазарем і його компанією Mad Chance Productions. Виконавчим продюсером виступає Медісон Ейнлі з Pearl Street Films, початкова чернетка сценарію написала Генрі Гейден.

Драма розповість про секретний загін, уся сила якого полягала в спритності рук і умінні створювати ілюзії - так вони обманювали нацистів в 1944 році. Група солдатів, серед яких були майбутні зірки Біл Бласс, Артур Сінгер, Арт Кейн і Джек Мейсі, висадилася у Франції для виконання секретної місії - використовуючи надувні танки і переконливу колекцію записів із звуковими ефектами, загін створював ілюзію присутності на полі бою в Європі потужних труп, і тим самим змушував німецькі війська перекидати силу на помилкову позицію. Повідомляється, що кампанія мала великий успіх і врятувала декілька тисяч американців.

Джерело: intermedia.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: