Вхід

Автор "Сутінків" порадила "не захоплюватися хлопчиками"

16.09.2020
Автор "Сутінків" порадила "не захоплюватися хлопчиками"

Вихід нового роману "Північне сонце" творця "Сутінків" Стефані Майєр викликав нові суперечки про те, чи є головна героїня Бела Свон гідним прикладом для наслідування. Сама письменниця була вимушена заступитися за кохану Едварда.

"Є люди, які вважають, що Бела не є хорошим прикладом для молодих дівчат, і я думаю, що в цьому є доля істини - так, не варто настільки захоплюватися хлопчиком. Якщо це вигаданий персонаж, якого насправді не існує, то дійте, з мого благословення. Якщо це цілком собі реальний хлопчик, так, зупиніться і зробіть крок назад. Але, з іншої сторони, якщо повернуться до фантастичного роману, дія якого відбувається у нереальному світі, я думаю, що дівчатам буде корисно взяти з нього дещо, наприклад, схему "я впевнена в тому, чого хочу, і не боятимуся того, чого хочу", - прокоментувала вона.

Нагадаємо, що твір "Північне сонце" був випущений в серпні 2020. Офіційний синопсис твору свідчив, що історія буде розказана від імені Едварда, Тільки за перший тиждень з моменту початку продажів був реалізований більше мільйона екземплярів книги, що підтвердило популярність світу, придуманого Майєр.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: