Вхід

Apple прицінюється до фільму про Джеймса Бонда

29.10.2020
Apple прицінюється до фільму про Джеймса Бонда

Компанія Apple залишилася єдиною з можливих покупців прав на ювілейний епізод "бондианы" під назвою "Не час помирати". Видання The Hollywood Reporter з посиланням на свої джерела відмічає, що технологічний гігант готовий виплатити не більше 350-400 мільйонів доларів за 12-місячну ексклюзивну ліцензію для показу стрічки за допомогою свого потокового сервісу.

Це значно менше, ніж розраховувала студія MGM, цінник якої починався від 650 мільйонів доларів. Деякі експерти називали і зовсім суму в 800 мільйонів доларів. Чи відбудеться угода на умовах Apple покаже час, а доки MGM продовжує втрачати гроші із-за чергового відстрочення виходу фільму в прокат.

Вартість виробництва оцінюється в 250 мільйонів доларів, ще не менше 50 мільйонів належить витратити на просування. У разі, якщо стрічка все ж буде випущена в прокат, приблизно 50 відсотків зборів заберуть собі кінотеатри, певний відсоток буде виплачений партнерам студії, а також творцям, серед яких виконавець головної ролі Дэниел Крэйг і режисер Кэри Фукунага, контракти яких припускають таку додаткову винагороду.

Окрім цього, кожен зайвий місяць набігають додаткові відсотки по позиках, які MGM зробила, щоб зняти фільм, але доки не в змозі повернути.

З іншого боку, ситуація ускладнюється тим, що супротивником продажу проекту стримингам є його продюсер і співволодільниця прав на Джеймса Бонда Барбара Брокколі.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: