Вхід

Ганні Седоковой дозволили зустрічатися з дочкою тільки при адвокатах

06.06.2018
Ганні Седоковой дозволили зустрічатися з дочкою тільки при адвокатах

Відома співачка Анна Седокова висловилася про переживання із-за розлучення з дитиною після того, як її колишній чоловік, бізнесмен Максим Чернявский пзабрал їх шестирічну дочку Моніку і намагається позбавити виконавицю материнських прав. Про це колишня учасниця групи "ВИА Гра" написала у своєму Instagram.

За словами зірки, місяць тому колишній чоловік розлучив її з дочкою. Тепер Седокова може відвідувати дочку лише у присутності адвокатів, спілкуватися з нею тільки англійською мовою, при цьому співачці заборонено робити з Монікою спільні фото.

"Представте: ви дев'ять місяців носите в собі маленьку людину, потім ви учите його є, ходити, любити, не кривдити інших. Ви спите, обнімаючись вночі, і чоловічок не засинає, поки маленьку п'яту не обкутає мамина рука. Поруч сестричка, братик. Ця п'ята всю ніч у тебе у боці, але ти не дихаєш, щоб не розбудити маленьке диво, а потім чоловічка забирають", - написала Ганна.

Вона також опублікувала знімок, зроблений в період вагітності дочкою.

"Відвезли, відводять, виривають з твого життя, тому що у тебе і так багато дітей або ти ходиш на роботу, або тому, що так хочеться. Ти не розумієш, навіщо, але раптом, на тебе подають до суду. Ти не можеш додзвонитися, дописатися, усі навкруги раптом дивляться на тебе, як на злочинницю, а ти не розумієш, де ж п'яти і кожну секунду переживаєш, як вони без тебе", - відмітила Седокова.

В той же час вона виразила упевненість, що ситуація налагодиться і вона зможе проводити час з дитиною.

Джерело: mignews.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: