Вхід

Андрій Мягков терпіти не міг головний фільм у своїй кар'єрі

23.11.2021
Андрій Мягков терпіти не міг головний фільм у своїй кар'єрі

У лютому цього року не стало легендарного радянського актора Андрія Мягкова, який більшості глядачів запам'ятався по головній ролі в комедії Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легкою парою"!. За життя Мягков рідко давав інтерв'ю і постійно переходив на підвищений тон, коли мова заходила про цей фільм.

На рахунку актора немало ролей в кіно, і Мягков вважався і драматичним, і комедійним актором, проте сам він вважав, що роль Жені Лукашина поставила жирний хрест на його кар'єрі.

Мягков приголомшливо зіграв в картинах "Брати Карамазови", "Пригоди зубного лікаря", "Дні Турбіних", "Службовий роман", "Гараж", але як і раніше його асоціюють тільки з "Іронією долі". Артист розповідав, як після виходу комедії в нього буквально тикали пальцем і називали алкоголіком, і спочатку йому було дуже образливо, і він хотів сховатися від усіх.

Як говорив Мягков, він не є прихильником спиртних напоїв, а лазню просто ненавидить. Цей фільм він дивився всього пару разів і вважає його справжнім насильством над людьми у тому випадку, якщо комедію транслюють щороку 31 грудня.

"Після виходу картини мені дарували віники, підходили, пальцем чіпали. Зараз усе це закінчилося, вік зробив свою справу. Насправді, я не був упевнений, що фільм взагалі буде комусь цікавий", - говорив Мягков в одному з останніх інтерв'ю.

Джерело: rusjev.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: