Вхід

Андрій Фединчик вийшов на зв'язок після скандальної бійки: "Це не вперше"

01.08.2021
Андрій Фединчик вийшов на зв'язок після скандальної бійки: "Це не вперше"

Український актор Андрій Федінчик, який минулими вихідними влаштував бійку на вулиці посеред ночі, вперше вийшов на зв'язок після інциденту.

Артист записав щире відео, у якому перепросив за свою поведінку. Андрій зізнався, що у нього є проблеми з контролем над своїм гнівом.

"Я не вмію контролювати свій гнів. Всі ті слова, які я кричав в той вечір... Ви зрозумійте, коли людина кричить, що вона ненавидить весь світ, а ніхто йому нічого поганого не зробив, а мені ніхто нічого поганого не зробив, значить щось категорично не влаштовує мене в самому собі і всі ці слова я кричав самому собі. Мене це не виправдовує", - зазначив Федінчик.

Разом з тим актор зізнався, що це вже не вперше, коли йому не вдалося стримати гнів. Щоправда, тоді обійшлося без бійок.

"Не можеш жити в суспільстві, йди до лісу. Я б хотів бути в той час в лісі, займатися там саморуйнацією, але це сталося так. Була і раніше така ситуація. Це не вперше. Просто тоді обійшлося без бійок і без будь яких пошкоджень, але стан був такий же", - поділився актор.

Андрій додав, що тоді не звернув на свій стан увагу, бо списав все на втому. Проте після інциденту тиждень тому актор вирішив зайнятися питанням серйозно і вже почав відвідувати спеціаліста, який допоможе йому опанувати себе.

"Я не звернув сильно на це увагу. Тому що ти живеш як нормальна людина, спілкуєшся, там, сім'я, дім, робота. А потім бац - зрив. Думаєш, а, емоційна робота, втома. Пішов далі. Знову друзі, робота, потім бац - зрив. Настав час сказати собі, що я сам не справляюся. Сьогодні я був у спеціаліста. Я буду займатися цим питанням вже серйозно. Я хочу вибачитися перед всіма, хто став свідком цієї ситуації по відео, чи тієї ночі", - сказав Федінчик.

Актора під постом підтримала його родина. Зокрема дружина, акторка Наталка Денисенко написала: "Андрюшо, я вірю в тебе і кохаю! Пишаюся, що ти знайшов у собі сили зробити такий важливий крок!".

Свою підтримку Андрію висловила й молодша сестра Тетяна: "Андрюшо, я з тобою! Впевнена, що ця ситуація - це твій поштовх до величезного ривка і зростання. Ти подолаєш всі труднощі і вийдеш з них оновленою людиною, більш усвідомленою, більш мудрою. Нехай цей досвід буде тобі на благо, як би абсурдно це не лунало зараз. Криза - потужне джерело зростання. Пам'ятай, що ти не один і у тебе завжди є люди, які люблять тебе не дивлячись ні на що".

Акторка і коліжанка Андрія Ксенія Мішина також написала слова підтримки: "Федюш, усвідомлення - це вже трансформація і новий щабель. Це завжди відбувається через конфлікт. Зате тепер ти побачив чітко проблему і вирішуєш її".

Нагадаємо, що 25 серпня Андрій Федінчик влаштував бійку в Києві на вулиці Сергія Данченка. Знаменитість їхав на електросамокаті зигзагами. Обурені водії почали сигналити йому. На це Андрій відреагував агресивно - підбіг до однієї з машин і почав витягувати водія через вікно. Натомість водій бризнув йому в обличчя газовим балончиком. Далі Федінчик з голим торсом почав провокувати бійку. Все ж актор вдарив чоловіка, але його швидко вгамували.

Джерело: tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: