Вхід

5 фільмів про життя і смерть Ісуса Христа

01.05.2021
5 фільмів про життя і смерть Ісуса Христа

З нагоди світлого християнського свята Воскресіння Христового пропонуємо добірку художніх фільмів, в яких режисери намагалися показати історію про Сина Божого, його вчення і воскресіння.

"Син Божий", 2014 рік
Фільм розповідає історію життя і смерті Ісуса Христа. Розповідь у фільмі ведеться від імені Іоанна Хрестителя, який був не тільки свідком всіх подій, а й учнем Месії.

"Страсті Христові", 2004 рік
Фільм оповідає про події, які безпосередньо передують розп'яття Ісуса Христа — останні 12 годин життя. Зняв фільм актор і режисер Мел Гібсон.

"Вбивство Ісуса", 2015 рік
Це історія життя Ісуса з Назарета, зображення через призму різних конфліктів у Великій Римській імперії, які у кінцевому підсумку привели до його розп'яття.

"Повсталий", 2016 рік
У фільмі розповідається, як римський солдат вирушає за наказом Понтія Пілата на пошуки тіла Ісуса, який, за чутками, воскрес. Головна мета — розвінчати дивовижні чутки, але під час цих пошуків його погляд на світ кардинально змінюється.

"Євангеліє від Іоанна", 2003 рік
Фільм знято на основі Євангеліє від Іоанна і оповідає про земне життя Ісуса Христа від його зустрічі з Іоанном Хрестителем і хрещення до яви своїм учням.

Джерело: tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: