Закрити
Вхід

10 цитат Андрія Мягкова

19.02.2021
10 цитат Андрія Мягкова

Вчора помер відомий радянський актор Андрій Мягков. Зірка фільмів "Іронія долі, або З легкою парою"! і "Службовий роман" рідко давав інтерв'ю, не відвідував ніяких заходів і в кіно не знімався. Пропонуємо згадати десять яскравих висловлювань зірки радянського кіно про життя, сучасне мистецтво і той самий фільм, який багато хто дивиться 31 грудня.

Вульгарність - це коли з пафосом про очевидне.

Немає секрету міцного шлюбу. Потрібно любити. Потрібно, щоб було щире бажання зробити для людини щось приємне. Потрібно, щоб не бачилося можливості існувати без цієї людини. От і все, більше нічого не треба. І тоді буде шлюб назавжди.

Мистецтво має бути легким, веселим, доставляти насолоду, радість, а якщо обов'язкові жертви - ні, не мистецтво це: я так вважаю...

У мене до всього в житті таке відношення: все, що "пере" - погано. Коли в картах перебір в очко, коли грають, - це погано. Коли перебір в почуттях. У всьому в нашому житті перебір, це погано. Мені здається, з "Іронією долі" стався перебір. Я перестав любити цей фільм і не дуже розумію глядачів, які дивляться це по двадцять разів.

Не відвідую вечірки. Ніякого принципу немає, просто огидно. Не люблю цього... Розумієте, коли в убогій країні хвастають, можливо, навіть праведно заробленими - по-моєму, це непристойно, і навіщо ж я в цьому братиму участь?

У мене в житті все дивно виходить, приходить з великим запізненням. Це стосується і театру, і живопису".

Те, що показують зараз - це не фільми. Це ін'єкція несмаку.

У мистецтві ніхто ніколи не дає відповідей. А якщо дає, то це погане мистецтво.

Мені цікаві доля, життєвий настрій певного покоління людей, які зараз не дуже себе знаходять. І у "Ретро" в цьому сенсі пряме попадання.

Останні зйомки у мене три-чотири роки тому були... Запрошують стріляти, вбивати, насилувати, красти - примітив огидливий!

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: