Вхід

Заповідник Асканія

Заповідник Асканія 12+

Країна:Україна

Жанр: документальний

Режисер:Андрій Литвиненко

Прем'єра в Україні:25.04.2019

Рейтинг очікування:100% (12 голосів)

6,6
78 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

В Асканії-Новій мирно вживаються різноманітні тварини та люди. Директор заповідника спілкується зі своїми підопічними, як з людьми. Для колишнього співробітника Миколи це місце стало тихою гаванню від жорстокості зовнішнього світу. Молодий учений Паша днями веде підрахунок птахів і дружить з місцевими реперами, поки не стикається із складним життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова всіма силами захищає природу від змін, викликаних людиною. Але чи зможе вона прийняти зміни, необхідні для власного виживання?

Цікаві факти про фільм "Заповідник Асканія":

- В основу постера до фільму лягла робота художниці Марисі Рудської, що відсилає до традиційного живописного сюжету про Мамая. У ролі міфічного персонажа – герой фільму Паша. "Образ Мамая походить зі степової території, – розповідає директор дистриб’юторської компанії 86PROKAT Ілля Гладштейн. – Це дуже давнє сакральне зображення, що змальовує будову світу. І взагалі, мамай – це не ім’я, а статус, подібний до будди. В Асканії зберігся недоторканий степ, яким він був у часи скіфів, отож постер з таким архетиповим сюжетом асоціюється з тяглістю часу і нашим глибоким корінням".

- Фільм Андрія Литвиненка отримав Головний приз студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Журі так прокоментувало свій вибір: "Свіже нагадування про власну природу. Ритмічний та чуттєвий наратив фільму здатний захопити та зворушити аудиторію з будь-яким бекграундом, а головні персонажі підкорюють своєю щирістю та відданістю справі".

- Перед виходом картини у прокат творча команда вирушить у тур Україною, щоб представити стрічку глядачам у регіонах. Офіційна глядацька прем’єра відбудеться 23 квітня.

- Прокат документальної стрічки збігається зі 100-літньою річницею Асканії-Нови – найбільшого у Європі степового заповідника, що розташувався у Херсонській області. Частину касових зборів буде передано на підтримку заповідника та вирішення його інфраструктурних проблем.

Відгуки про фільм Заповідник Асканія 1

255 символів залишилося

Відгуки

  • ОК

    Ольга Кулаковская 03.05.2019 09:25

    Тотальное разочарование! Весь фильм про алкоголиков, которые типа работают в Аскании.

    Відповісти

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: