Закрити
Наверх Наверх

Заповідник Асканія

6,6 
78 голосів
Оцінити:

Країна: Україна

Жанр: документальний

Режисер: Андрій Литвиненко

Прем'єра в Україні: 25.04.2019

В Асканії-Новій мирно вживаються різноманітні тварини та люди. Директор заповідника спілкується зі своїми підопічними, як з людьми. Для колишнього співробітника Миколи це місце стало тихою гаванню від жорстокості зовнішнього світу. Молодий учений Паша днями веде підрахунок птахів і дружить з місцевими реперами, поки не стикається із складним життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова всіма силами захищає природу від змін, викликаних людиною. Але чи зможе вона прийняти зміни, необхідні для власного виживання?

Цікаві факти про фільм "Заповідник Асканія":

- В основу постера до фільму лягла робота художниці Марисі Рудської, що відсилає до традиційного живописного сюжету про Мамая. У ролі міфічного персонажа – герой фільму Паша. "Образ Мамая походить зі степової території, – розповідає директор дистриб’юторської компанії 86PROKAT Ілля Гладштейн. – Це дуже давнє сакральне зображення, що змальовує будову світу. І взагалі, мамай – це не ім’я, а статус, подібний до будди. В Асканії зберігся недоторканий степ, яким він був у часи скіфів, отож постер з таким архетиповим сюжетом асоціюється з тяглістю часу і нашим глибоким корінням".

- Фільм Андрія Литвиненка отримав Головний приз студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Журі так прокоментувало свій вибір: "Свіже нагадування про власну природу. Ритмічний та чуттєвий наратив фільму здатний захопити та зворушити аудиторію з будь-яким бекграундом, а головні персонажі підкорюють своєю щирістю та відданістю справі".

- Перед виходом картини у прокат творча команда вирушить у тур Україною, щоб представити стрічку глядачам у регіонах. Офіційна глядацька прем’єра відбудеться 23 квітня.

- Прокат документальної стрічки збігається зі 100-літньою річницею Асканії-Нови – найбільшого у Європі степового заповідника, що розташувався у Херсонській області. Частину касових зборів буде передано на підтримку заповідника та вирішення його інфраструктурних проблем.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Заповідник Асканія" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Кадри з фільму

всього - 22

Відгуки про фільм Заповідник Асканія

всього - 1
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Тотальное разочарование! Весь фильм про алкоголиков, которые типа работают в Аскании.

відповісти
Дивіться також
Мікеланжело. Нескінченність Гоген на Таїті. У пошуках втраченого раю Українська нова хвиля: Красиві двадцятилітні
документальний, біографія star 6,4
документальний star 5,0
драма, документальний star 5,2

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше