Наверх Наверх

Я, Тоня
I, Tonya

7,9 
181 голос
Оцінити:
IMDB 7,5/10

Країна, рік: США, 2017

Жанр: драма, біографія

Режисер: Крейг Гіллеспі

Сценарист: Стівен Роджерс

Продюсер: Том Акерлі, Марго Роббі

Тоня ГардінгДжеф ГілуліЮна Тоня ГардінгЛавона Фей Голден, мати ТоніпродюсерДоді Тічман, другий тренер ТоніНенсі Керріган

Актори: Марго Роббі, Себастьян Стен, МакКенна Грейс, Еллісон Дженні, Боббі Каннавале ...

Прем'єра в Україні: 08.02.2018

Світова прем'єра: 08.09.2017

Касові збори в Україні, грн.: 1 693 702

Тривалість: 1 год. 59 хв.PT1H59M

Перспективній фігуристці Тоні Хардінг пророкують успішну спортивну кар'єру, коли вона починає перемагати в чемпіонатах США. Але такій стрімкій кар'єрі загрожує провал після втручання її колишнього чоловіка.

Цікаві факти про фільм "Я, Тоня":

- Сюжет фільму заснований на біографії американської фігуристки Тоні Хардінг.

- Прем'єрний показ кінострічки "Я, Тоня" відбувся на кінофестивалі в Торонто-2017.

- Сценарій фільму потрапив до списку кращих проектів, які не були реалізовані в 2016 році.

- Готуючись до зйомок, Марго Роббі тренувалася з фігуристкою і хореографом Сарою Кавахарою.

Рецензії до фільму

всього - 2
Игорь Дидык 11.02.2018 15:38

Я, Тоня - новое творение режиссера Крэйга Гиллеспи, до этого не отличившемся ничем примечательным, поэтому я и бровью не повел, когда услышал об этом фильме. Однако все поменялось, когда к актерскому составы примкнули Себастьян Стен, Марго Робби и Элисон Дженни.…

Я, Тоня - новое творение режиссера Крэйга Гиллеспи, до этого не отличившемся ничем примечательным, поэтому я и бровью не повел, когда услышал об этом фильме. Однако все поменялось, когда к актерскому составы примкнули Себастьян Стен, Марго Робби и Элисон Дженни. Мне стало интересно ,что же получится из данного коктейля. Идя на этот фильм я прекрасно понимал, что могу получить, как шедевр, так и нечто совершенно посредственное.
Я, Тоня рассказывает историю американской фигуристки Тони Хардинг, воспитание и плохие решения в жизни которой привели к ее пожизненному исключению из американской ассоциации фигурного катания, что за собой влекло запрет на участие в каких-либо профессиональных соревнованиях в данном виде спорта.

Это потрясающая картина!

В этом фильме прекрасно все, от операторской работы до выбора музыки, которая прямо таки окунает в атмосферу 80х. Сценарий просто гениален... каждая сцена имеет значение и заставляет погрузиться в жизнь и будни Тони, из-за чего становится понятен каждый ее шаг и каждое решение. Персонаж Тони симпатичен и раздражителен одновременно. Я успел за этот фильм как пожалеть ее, как и покрыть трехэтажным матом.
Работа оператора была на удивление хороша... съемки номеров фигурного катание в этом фильме завораживали и заставляли на минуту почувствовать восхищение к виду спорта, до которого мне раньше не было никакого дела.

Отдельно надо отметить актерскую игру. В то время, как игра Себастьяна Стена приятно удивила, игра Марго Робби и Эллисон Дженни заворожила. Я давно подозревал, что в Марго сидит отличная актриса... после этого фильма у меня развеялись все сомнения. Про Эллисон Дженни в этом фильме можно стихи писать. Не просто вызвать к персонажу такую кучу ярких и абсолютно разных эмоций... но она это как-то сделала... я эту злобную мамашу ненавидел и обожал одновременно... и это было потрясающе.

Друзья... сходите и посмотрите фильм Я, Тоня.... вы не пожалеете... в нем есть все - смех и грусть, радость и печать. И вы прочувствуете все это... обещаю)

Я, Тоня - новое творение режиссера Крэйга Гиллеспи, до этого не отличившемся ничем примечательным, поэтому я и бровью не повел, когда услышал об этом фильме. Однако все поменялось, когда к актерскому составы примкнули Себастьян Стен, Марго Робби и Элисон Дженни.…

+6 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Andrey Nedzelnitsky 01.02.2018 12:11

Жорстокий лід
Жанр спортивної драми можна назвати навіть окремим від загальної площини біопайків – який загалом «охоплює» усі види спорту та аналізує біографії не тільки контексту історій успіху, а і історії спортсменів, які прикрасили світ спорту прикладами наполегливості та харизматичності…

Жорстокий лід
Жанр спортивної драми можна назвати навіть окремим від загальної площини біопайків – який загалом «охоплює» усі види спорту та аналізує біографії не тільки контексту історій успіху, а і історії спортсменів, які прикрасили світ спорту прикладами наполегливості та харизматичності образів. Досить цікавим прикладом можна назвати стрічку «Едді «Орел» Декстера Флетчера – історю Едді Едвардса, що незважаючи на всі перешкоди, втілив свою мрію потрапивши на Олімпійські Ігри, де отримав останній результат. Проте зараз звернемось до прикладу надзвичайної, жіночої наполегливості – історії злету та падіння Тоні Хардінг, її бажання битись за свою долю до останнього-у стрічці «Я, Тоня» режисера Крейга Гіллеспі за сценарієм Стівена Роджерса.
Так, історія людини, що вперше в історії США зробила потрійний аксель, була драматичною. З дитинства будучи закоханою у фігурне катання, їй випало важке життя з матір’ю і черговим батьком. З неї знущались і тренери, і судді, і зіткнення з консервативним суспільством – яке вимагало а чи посмішок на льоду, а чи благополучної родини, а чи респектабельної поведінки. Вже в дитинстві отримуючи нагороди, на її завжди тиснула мати (акторка Елісон Дженні за цю роль номінується на Оскар-2018 в номінації – «Краща жіноча роль другого плану»), а також – постійне балансування на грані контексту матеріальної можливості навчатись. Так само, щоб бути постійно у стані виклику – вона вибрала собі чоловіка з досить важким і суперечливим характером. Врешті решт її кар’єра зупинилась на інциденті з Ненсі Керріган – коли її охоронець Шон Екардт разом з чоловіком фігуристки - Джеффом Гіллоулі (актор Себастиан Стен) - вирішили залякати суперницю Тоні, проте ситуація вийшла з під контролю.
Загалом, стрічка через призму біографії найскандальнішої фігуристки змальовує глядачеві непарадний бік Америки, консервативну систему устрою США, диктат «традиційних цінностей» - особливо у північних штатах країни, як Орегон. Бунтівлива Тоня кидає виклик – і, зціпивши зуби, у гримасі посмішки перемагає, повертається і знову перемагає, падає – і йде далі в житті. Так, її висмоктує не тільки лід, а і оточуючи люди – проте вони ж і надають їй силу, силу відчаю. Експресивна, яскрава Роббі Марго (доречі, за цю роль вона номінується на Оскар-2018 – «Краща жіноча роль») передала усі складні перепитії не тільки складного характеру героїні, а і саме дух того часу і обставин. «Цеглинки» сценарію добре підігнані, що дозволяє оцінювати стрічку монолітним твором, хронографія включає паралельні сюжетні лінії «малої» і «дорослої» Тоні, а операторська робота розкриває динамізм подій. Для фільму характерні холодні відтінки зображення, на яких так контрастно виглядає яскрава постать Хардінг. Акторський склад підібраний досить рівно, автори неначе «відсікають» те, що відбувається з фігуристкою від зовнішнього світу, створюючи ще більшу рельєфність повествування.
Щодо підсумку – «Я, Тоня» - цікава динамічна «чорна» трагікомедія для широкого кола глядачів, де автор розкрив не тільки біографію однієї з найскандальніших фігуристок, а і образ сильної жінки, що (забігаючи наперед) все-таки змогла відвоювати собі майбутнє, нехай і не в тому варіанті, про який мріяла.
Недзельницький Андрій

Жорстокий лід
Жанр спортивної драми можна назвати навіть окремим від загальної площини біопайків – який загалом «охоплює» усі види спорту та аналізує біографії не тільки контексту історій успіху, а і історії спортсменів, які прикрасили світ спорту прикладами наполегливості та харизматичності…

+4 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 22

Відгуки про фільм Я, Тоня

всього - 8
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Классный фильм! давно я так не ржала как на сцене с преступлением)) три раза пересматривала)

відповісти

Шикарнючий фильм с шикарнючей Марго Робби

відповісти

Очень хороший фильм. Не слезливая история!) Рекомендую

відповісти

Отличный фильм. Динамика, сила, сама жизнь в каждом кадре. Поддерживаю - сцены с катанием - на одном дыхании. Марго сыграла бесподобно!!!

відповісти

не понравился, хотя жизненно

відповісти

Фильм однозначно к просмотру. Маргоша зажгла ! Сцены катания - огонь ! Энергетика зашкаливает ! Респект мастеру постановок. Не возникает никакого сомнения, что каталась сама Робби, хотя это невозможно.

відповісти

Один з найкращих фільмів цього року! Рекомендую подивитися у кіно. Марго Роббі та Елісон Дженні зіграли чудово

відповісти

відповісти
Дивіться також
Мірай з майбутнього Лігво Монстра Вінчестер. Будинок, збудований привидами
драма, мультфільм, анімація star 5,7
трилер star 6,5
трилер, жахи, фентезі, детектив, біографія star 7,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше