Вхід

Дивовижна подорож Сонячною Системою

Дивовижна подорож Сонячною Системою 10+

Країна, рік:Україна, 2014

Жанр: документальний

Прем'єра в Україні:01.05.2014

Тривалість:26 хв.PT0H26M

5,2
52 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Перший фільм в сферичному форматі, створений українською студією Fisheye Vision при підтримці FULLDOME.

Головні "дійові особи" цього захоплюючого уяву анімаційного фільму – найближчі до нас планети, вічні мандрівники Сонячної Системи.
Чи є життя на Марсі? Чому Венера блакитна? Що таке "Сонячний вітер"?Що відбувається на околицях Сонячної системи? Чим далі ми занурюємося в глиб космосу, тим більше виникає питань, гіпотез і нерозгаданих таємниць.
Ми здійснимо захоплюючу екскурсію до всіх небесних тіл Сонячної системи, починаючи з центру тяжіння - зірки на ім'я "Сонце" і закінчуючи маловивченими околицями. Екскурсію фантастичну, але таку реальну – завдяки приголомшливою реалістичної візуалізації найближчій до нас частині Всесвіту. І своїми очима побачимо справжню і дивовижну красу нашої Сонячної системи.
Ми здійснимо посадку на всіх 8 планетах, вивчимо їх поверхню, яка повідає таємниці далекого минулого. Пронесемся крізь хвіст комети, хмари газу і хмари космічного пилу, зможемо обігнати метеорити, облетіти навколо величних космічних гігантів...
Тільки в ATMASFERA 360 ви зможете насолодитися неземною красою космічних об'єктів і явищ у форматі 3D без окулярів!
Фільм заснований на даних останніх космічних досліджень, реальних фотознімках, отриманих за допомогою зондів, суперпотужних телескопів і супутників.

Відгуки про фільм Дивовижна подорож Сонячною Системою 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: