Закрити
Наверх Наверх

Travel Days Fest. Програма 1
Travel Days Fest. #1

8,4 
8 голосів
Оцінити:

Країна, рік: США, Іспанія, Індонезія, 2015

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні: 13.04.2017

Тривалість: 1 год. 40 хв.PT1H40M

Travel Days - це фестиваль короткометражного кіно про подорожі. У програмі представлені реальні історії мандрівників з усього світу, такі фільми дійсно мотивують та спонукають до власних подорожей. Історія молодої сім`ї з дитиною, про скейтерів в Індонезії, про закоханих, котрі залишили роботу та поїхали досліджувати куточки власної країні - і це лише частина того, що на вас чекає в рамках перегляду Travel Days. Завітайте на отримайте свою порцію мотивації та натхнення!

1. "Дорогою на Схід - сімейна подорож на чотирьох колесах"
Ларс Шнайдер/ США/ 2014 / 16:00
Неймовірна родина, яка є гарним прикладом - з маленькою дитиною можна та потрібно подорожувати. Історія про дорогу, вен та щасливу сім'ю.

2. "Шлях до Казбегі"
Джо Шуслер/ США/ 2016/ 15:00
Пропонуємо подумати, що трапиться, коли 4 затятих шукача пригод поїдуть на велосипедах дикими гірськими хребтами? Неймовірні емоцій, пам'ять на все життя та один фільм, який важливо переглянути.

3. "Всесвіт"
Gnarly Bay Project/ США/ 2016/ 4:45
Світ сповнений гарних місць і, правду кажучи, вони доступні кожному з нас. Іноді ми просто відмовляємося бачити красу, яка відбувається прямо у нас під носом. Як не пропустити головне? Як змусити себе нарешті зробити рішучий крок назустріч пригодам - історія саме про це.

4. "Подорож Андалусією"
Where Next Project/ Іспанія/ 2016/ 2:30
Чи багато Вам потрібно для щастя? Цим хлопцям - велосипед. Є велосипед, є дорога, а значить час подорожей! Куди? Наприклад, в Андалусію. Гарні пейзажі, приємні люди, смачна їжа та емоції, емоції, емоції.

5. "Жити зараз"
Штеффен Кронс/ Шрі Ланка/ 2015-го/ 4:00
Герой цього фільму зробив наступне: звільнився з роботи, взяв кохану та поїхав на Шрі Ланку. Чи було йому страшно зробити такий вчинок? Звісно так! Жалкував він про це потім? Звичайно, ні! Чи готовий поділитися своєю історією з нами? 100%!

6. "Важливі місця"
Gnarly Bay Project/ США/ 2015-го/ 9:44
Чи думали Ви, що подорожі - це машина часу? Герой цього фільму запропонував своєму 70-річному батькові поїхати на рафтинг по Гранд-Каньйону, в місце, де багато років тому батько вже бував. Навіщо? Щоб повернути час назад і відчути те, що колись відчув батько, і тим самим краще пізнати себе.

7. "Подорож Звірів"
Штеффен Кронс/ Індонезія/ 2014 року/ 30:00
Ми знаємо про скейтбординг в Штатах! В Європі! А що ми знаємо про скейбординг в Індонезії? Нічого? До цієї подорожі на Балі хлопці знали про скейтбординг в Індонезії зовсім нічого - але це й додало барв в їх першу, по-справжньому сміливу, подорож. Круті хлопці на дошках по ту сторону світу.

8. "Моя інтерпретація"
Two Bearded Men/ Нова Зеландія/ 2014 року/ 10:00
Уїлл на перший погляд дуже скромний молодий чоловік, але тільки не в момент, коли знаходиться в засніжених горах. Історія про Нову Зеландію, Уїлла та швидкість, яка додає фарб в життя цього хлопця.

9. "Пробудись в мені"
Mountain Hardwear/ Греція/ 2016/ 1:00
У кожного з нас є "та сторона", яка робить сміливі вчинки та змушує рухатись вперед. Кинути все та відправитися в подорож - це не втеча та не бажання сховатися від проблем. Коли ви подорожуєте, ви дозволяєте своєму розуму розслабитись, поглянути на життя по-іншому, почати по-справжньому відчувати життя.

10. "Подорож ДНК"
Momondo/ 2016/ 5 хв
У нас з вами набагато більше спільного з іншими національностями, ніж може здатися на перший погляд. Історія-експеримент: 67 респондентам різних національностей було запропоновано пройти ДНК-тест, результати якого були шокуючими. Відкритий світ починається з відкритого розуму.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Travel Days Fest. Програма 1» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Travel Days Fest. Програма 1

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також

Довгі ночі короткого метра
Довгі ночі короткого метра
Travel Days Fest. Програма 2
Travel Days Fest. #2
Фестиваль "Позивний "Зеніт"
Фестиваль "Позивний "Зеніт"
Festival Hits. Блок 1 (KISFF 2017)
Festival Hits. Блок 1 (KISFF 2017)
The best of KISFF. Блок 1 (KISFF 2017)
The best of KISFF. Блок 1 (KISFF 2017)
Короткий метр з Нідерландів 3
Короткий метр з Нідерландів 3