Вхід

Змішані почуття

Смешанные чувства

Країна, рік:Росія, 2014

Жанр: комедія

Режисер:Георгій Малков

Сценарист:Еміль Нікогосян, Олександр Маркін

Продюсер:Георгій Малков , Сарік Андреасян ... Георгій Малков , Сарік Андреасян , Гевонд Андреасян

Актори:Павло Дерев'янко Петро , Олександр Ревва Фил , Тетяна Космачова , Марія Семкіна , Евеліна Бледанс ... Павло Дерев'янко Петро , Олександр Ревва Фил , Тетяна Космачова , Марія Семкіна , Евеліна Бледанс , Юрій Кузнєцов , Вадим Цаллаті, Олег Газманов, Леся Кудряшова, Євген Шапошников

Прем'єра в Україні:02.10.2014

Тривалість:1 год. 40 хв.PT1H40M

5,8
295 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Вони настільки різні, що не повинні були перетнутися в звичайному житті. Філ — колишня зірка 90-х, який прославився свого часу однією єдиною піснею. Тепер він працює ді-джеєм, заздрить Олегу Газманову і не виносить відповідальності. Петро — лікар-кар'єрист і педант. Записує на диктофон свої плани на день, боїться запросити дівчину на побачення і знати не знає хто такий Газманов.

Після електрошоку вони починають відчувати один одного. Коли одному боляче, то здригається від болю і інший, коли одному з них страшно, то лякається і другий. Сміється один, мимовільний сміх у іншого. Веселе життя і гострі емоції Філа руйнують спочатку системну розмірену роботу Петі, а потім з'являється проблема серйозніша, коли слідом за Петром у його дівчину закохується і Філ.

Відгуки про фільм Змішані почуття 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: