Закрити
Наверх Наверх

Розділові Наживо
Rozdilovi Live

2,7 
38 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2019

Режисер: Вадим Ільков

Актори: Сергій Жадан, Ольга Михайлюк, Олексій Ворсоба, Сергій Пілявець

Прем'єра в Україні: 11.12.2019

Тривалість: 1 год. 6 хв.PT1H6M

Фільм-концерт "Розділові Наживо" - це екранізація перформансу "роздІловІ", культового мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції АртПоле за участі Сергія Жадана (текст / голос), Олі Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексія Ворсоби (музика / акордеон), Томаша Сікори (музика / експериментальні інструменти та саксофон) та Сергія Пілявця (VJ).

"роздІловІ" досліджують поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу. Вперше проєкт було презентовано у грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві на основі книги Сергія Жадана "Вогнепальні й ножові". З того часу "роздІловІ" об’їздили з виступами всю Україну, від Тернополя до Бахмута.

У 2019 учасники зрозуміли, що в тому вигляді та складі, у якому проєкт існував останні роки, подальша мандрівка неможлива. Дивним чином зйомки фільму-концерту "Розділові наживо" збіглися з цим рішенням і стали останнім виступом артистів в Україні та своєрідною крапкою в одній з численних історій "роздІлових".

Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав 11 найкращих операторів України для роботи над стрічкою. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом "роздІлових", не пропускаючи жоден рух артистів. В результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Розділові Наживо" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 8

Відгуки про фільм Розділові Наживо

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Судити по совісті Ігри з вогнем Кішки
драма star 5,2
комедія star 8,2
фентезі star 6,6

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше