Вхід

Мультиплекс Dafi IMAX

Мультиплекс Dafi IMAX

Адреса:м. Дніпро, Бульвар Зоряний, 1а

Телефон:(056) 722-01-77

Вартість квитків:від 60 до 150 грн.

9,5
31 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Розклад сеансів Мультиплекс Dafi IMAX

Про кінотеатр Мультиплекс Dafi IMAX

Multiplex у ТРЦ "Дафі" в Дніпрі – це перший та єдиний у місті кінотеатр із залом IMAX, створений, щоб демонструвати нові шедеври зі світу кіно в найкращій якості.

Найбільший екран в Україні розміром 16 х 22 метра та інноваційне обладнання забезпечують максимальний ефект присутності та повне занурення в атмосферу фільму, а вигнутість екрану дозволяє сповна насолодитися переглядом з будь-якого місця в залі.

З технологіями IMAX Ви виразно почуєте кожну ноту музичного супроводу і побачите навіть найдрібнішу подряпину на черевику героя. На величезному екрані надчітке зображення оживає, переносить Вас у вир подій. Технологія ремастерингу DMR ретельно відновлює кожен кадр, щоб точно передати режисерський задум. Також одночасне використання двох проекторів підтримує оптимальний баланс температури кольору та чіткості. У IMAX складно відрізнити зображення від реальності.

Відгуки про кінотеатр Мультиплекс Dafi IMAX 1

255 символів залишилося

Відгуки

  • ЧГ

    Чебурашка Гена 19.01.2020 21:01

    Брехня звук орёт взрыв перепонок в ушах, картинка неидеальная, а самое отстойно реклама перед кинолентой, деньги люди платят за фильм а не просмотр рекламного мусора.Уроды одним словом.

    Відповісти

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: