Наверх Наверх

Закляття: Наші дні
The Crucifixion

6,6 
58 голосів
Оцінити:
IMDB 5,1/10

Країна, рік: Великобританія, Румунія, 2017

Жанр: трилер, жахи, детектив

Режисер: Ксав'є Жанс

Сценарист: Чад Хейес, Кері Хейес

Продюсер: Леон Клеранс, Пітер Сафран

Актори: Софі Куксон, Корнеліу Уліч, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу ...

Прем'єра в Україні: 05.10.2017

Світова прем'єра: 01.07.2017

Касові збори в Україні, грн.: 1 486 580

Тривалість: 1 год. 30 хв.PT1H30M

Молода журналістка проводить власне розслідування щодо вбивства черниці священнослужителем під час обряду екзорцизму.

Цікаві факти про фільм "Розп'яття" :

- Зйомки фільму "Розп'яття" проходили у Бухаресті та Сігішоарі (Румунія).

- Для режисера Ксавьєра Генса кінострічка стала другим фільмом жахів за 2017 рік після стрічки "Атлантида".

- Сценарій написали брати Чад і Кері Хейєс, автори таких успішних хоррорів про екзорцизм як "Закляття" (2013) і "Закляття 2" (2016).


Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 09.10.2017 00:01

Православний екзорцизм.
Мабуть, тематика екзорцизму вже перетворилась на майже звичні будні індустрії розваг. І, власне, іноді автори штампують фільми-клони, дехто намагається привносити оригінальний напрям, а в деяких екзорцизм – це тільки «обрамлення» для змалювання специфіки відносин між людьми, або побуту.…

Православний екзорцизм.
Мабуть, тематика екзорцизму вже перетворилась на майже звичні будні індустрії розваг. І, власне, іноді автори штампують фільми-клони, дехто намагається привносити оригінальний напрям, а в деяких екзорцизм – це тільки «обрамлення» для змалювання специфіки відносин між людьми, або побуту. Мабуть, однією з найвідоміших франшиз є франшиза «Закляття», - і мабуть тому саме благодатних земель США їй було вже замало. І ось, в 2017 Чад і Кері Хейєс, автори відомих хоррорів про екзорцизм як "Закляття" (2013) та "Закляття 2", взялись за сценарій про випадок екзорцизму в Румунії. Їх задум був втілений режисером Ксав’є Жансом, у британсько-румунському фільмі жахів 2017 року «Закляття: Наші дні».
Отже, Румунія. Священника і його помічниць з монастиря звинувачють у вбивстві під час обряду екзорцизму, проте отець Дімітру щиро вірить, що помилкою було втручання єпископа в обряд. Журналістка Ніколь Роулінс їде в Румунію, щоб розібратися в суті, написати сенсаційний матеріал, а також розібратись в своєму шляху віри… В цьому їй допомогає отець Антон, подруга загиблої – сестра Вадува, і всі, кому не байдуже те, що відбулось.
В цілому фільм виглядає не стільки натуралістичним фільмом жахів, скільки містичним детективом, в якому головна героїня намагається дати виклик релігії, виклик, не в повному неприйнятті, а в понятті своєрідного дослідження. Звісно, тут є всі канонічні візуальні форми, що ми їх знаємо по численним стрічкам подібного змісту, проте «Закляття: Наші дні» переносить нас «на територію» православної церкви…
...Можна сказати, що нова «родзинка» «зіграла». Так, сам фільм знімався в самій Румнії - у Бухаресті та Сігішоарі, і авторам вдалось не перейти у треш. Ця досить небагата країна Європи так і виглядає тут не у формі «трешу», а в усій проблематиці, яку можна тільки втілити у розважальному кіно – забобони, викликані бідністю, важкий, невлаштований побут, як в сільській місцевості, так, наприклад і у сфері медобслуговування – власне все те, що можна побачити і в Україні. Іноді здається, що все містичне обрамлення існує для соціальної драми, хоча тут все навпаки – центральною є містика, проте, знову скажу – зовсім без трешу. Додам, що сама обрядовість православної церкви, інтер‘єр її храмів – тут теж не виглядає формою екзотики. Щодо сюжету – він досить таки цільний, і саме відсутність постійної візуалізації жахів, зі ставкою на містику – робить перегляд дійсно цікавим. Так, «провисання» є - наприклад, в частині автомобільних подорожей героїні – проте вони не досить значні і не зіпсують враження.
Гра головних героїв – акцент тут зроблений на журналістці (акторка Софі Куксон), чорниці – сестрі Вадуві (Бріттані Ешворт) та отцю Антону (Корнеліу Улч) – власне, вони відіграли свої ролі без особливого фанатизму і експресії, що дає глядачу відчуття «природності». Так само рівно і зіграли своїх персонажів і актори «другого плану» - цілком відповідаючи нескладному сценарію.
В підсумку, «Закляття: Наші дні» - це легкий фільм на тему «вигнеання демонів», без особливого епатажу (на щастя), який можна дивитись «між справами». Нашому глядачеві він буде близький ще й «православним» напрямом, де автори анітрохи не вийшли за межу пристойності.
Недезльницький Андрій

Православний екзорцизм.
Мабуть, тематика екзорцизму вже перетворилась на майже звичні будні індустрії розваг. І, власне, іноді автори штампують фільми-клони, дехто намагається привносити оригінальний напрям, а в деяких екзорцизм – це тільки «обрамлення» для змалювання специфіки відносин між людьми, або побуту.…

+2 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 22

Відгуки про фільм Закляття: Наші дні

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Вінчестер. Будинок, збудований привидами Усі гроші світу Шкіряне обличчя
трилер, жахи, фентезі, детектив, біографія star 7,7
трилер, детектив, кримінал star 8,2
трилер, жахи star 5,3

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше