Закрити
Наверх Наверх

Занурення
Submergence

7,3 
88 голосів
Оцінити:
IMDB 5,4/10

Країна, рік: Німеччина, США, Франція, Іспанія, 2017

Жанр: трилер, драма, мелодрама

Режисер: Вім Вендерс

Сценарист: Ерін Дігнам

Продюсер: Жан-Баптіст Бабін

Джеймс МорДаніель

Актори: Джеймс Макевой, Алісія Вікандер, Олександр Сіддіг, Селін Джонс, Реда Катеб ...

Прем'єра в Україні: 01.03.2018

Світова прем'єра: 10.09.2017

Бюджет, $: 15 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 508 785

Тривалість: 1 год. 52 хв.PT1H52M

Британський розвідник Джеймс Мор і океанолог Даніель закохалися з першого погляду. Але нестримний роман швидко закінчився. Даніель вирушає в науковий рейс по океану з глибоководними зануреннями, а у Джеймса — зустріч з сомалійськими бойовиками, що закінчилася для агента полоном. Знаходячись перед лицем смерті, вони невпинно подумки повертаються один до одного.

Цікаві факти про фільм "Занурення":

- Фільм "Занурення" є кіноадаптацією однойменного роману Дж. М. Ледгарда, визнаного кращою книгою 2013 року відразу кількома американськими виданнями, включаючи The New York Times.

- Світова прем'єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі в Торонто у вересні 2017 року.

- Згідно з романом, в крові Даніель намішано декілька рас. Її батько австралієць, а мати з Мартініки, французького острова, 90% населення якого складають чорношкірі. Один з персонажів книги говорить про неї так: "В її комплекції, виборі одягу, звичках і манерах є щось від креольського минулого її матері". Проте на роль Даніель була вибрана шведська актриса Алісія Вікандер.

Рецензії до фільму

всього - 1
Yevhen Sadoviy 02.03.2018 17:25

Мелодрама на фоні тероризму.

Стрічка для тих, хто любить плавний наратив, без намонтованого «кліпання» планами по 3-5 секунд. Фільм скоріше для жінок. Алісія Вікандер «ізобразіть» закохану може запросто. Зовнішність, погляд їй сприяють. Вродливі голлівудські фотомодельні 25-28-річні вчені-дослідниці-професорки дещо викликають недовіру,…

Мелодрама на фоні тероризму.

Стрічка для тих, хто любить плавний наратив, без намонтованого «кліпання» планами по 3-5 секунд. Фільм скоріше для жінок. Алісія Вікандер «ізобразіть» закохану може запросто. Зовнішність, погляд їй сприяють. Вродливі голлівудські фотомодельні 25-28-річні вчені-дослідниці-професорки дещо викликають недовіру, а тут кіно європейське. Йому більш притаманні хвілософські бесіди-«разглагольстованія»-теревені літературними фразами агентів солідних розвідок про любов, про сенс життя, розуміння власної місії на планеті.... Розвідникам мабуть взагалі притаманно багато просторікувати і через це траплятись на межі провалу, коли океанологша (Вікандер) може з першої ж розмови тебе розкусити)))
Мені здалося, що закохуються наші герої раптово і "хімічним" способом через передчуття неминучої небезпеки для власного життя. Коли ситуація стресова, викид адреналіну, то й закохатися можна на раз-два...Карочє, неоригінально.

Німецький режисер картини поціновувачкам пропонує непрямі натяки, посилання на різні географічні події, літературні джерела. Звертайте увагу на власні назви. Часу для цього буде вдосталь. Під кінець події пришвидшаться. Оповідування фактично вийде з постійних флешбеків і постановники…залишать аудиторію в найкращих традиціях із відкритим для домірковувань фіналом. Фінальні титри in order appearance закріплять враження, що фільм був фактичною грою двох акторів (МакЕвой та Вікандер). В їхній грі нічого особливого не вгледів. В сюжеті сподобалась присутність новітніх проблем людства – тероризму. А також момент із смертельною небезпекою глибоководного занурення, коли тебе не зможуть врятувати, хоча це й не космос.

Ставлю 6 балів.

Мелодрама на фоні тероризму.

Стрічка для тих, хто любить плавний наратив, без намонтованого «кліпання» планами по 3-5 секунд. Фільм скоріше для жінок. Алісія Вікандер «ізобразіть» закохану може запросто. Зовнішність, погляд їй сприяють. Вродливі голлівудські фотомодельні 25-28-річні вчені-дослідниці-професорки дещо викликають недовіру,…

+3 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 26

Відгуки про фільм Занурення

всього - 2
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Как по мне фильм на любителя. Местами было скучно. Во время сеанса из зала ушло человек пять.

відповісти

відповісти
Дивіться також
Кодекс Готті Опівнічне сонце Зазирни в його серце
трилер, кримінал star 4,6
драма, мелодрама star 7,5
драма star 6,9

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше