Закрити
Наверх Наверх

Перестрілка
Free Fire

7,1 
58 голосів
Оцінити:
IMDB 6,7/10

Країна, рік: Франція, Великобританія, 2016

Жанр: драма, бойовик, кримінал

Режисер: Бен Вітлі

Сценарист: Бен Вітлі

Продюсер: Ендрю Старк, Майкл С. Констебл ...

ЖюстінКрісОрдВернонГаррі

Актори: Брі Ларсон, Кілліан Мерфі, Армі Хаммер, Шарлто Коплі, Сем Райлі ...

Прем'єра в Україні: 27.04.2017

Світова прем'єра: 08.09.2016

Бюджет, $: 10 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 1 007 866

Тривалість: 1 год. 30 хв.PT1H30M

Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...

Цікаві факти про фільм "Перестрілка":

- Дія картини вперше у фільмографії режисера Бена Вітлі відбувається в США.

- На головну жіночу роль фільму "Перестрілка" претендувала Олівія Уайлд.

- На одну з головних чоловічих ролей розглядався Люк Еванс.

- Для актриси Сари Ді кінострічка стала шостою спільною роботою з режисером Беном Вітлі.

- Це друга спільна робота Сема Райлі і Шарлто Коплі після "Малефісенти" (2014).

- Майкл Смайлі вже знімався у Бена Вітлі у фільмах "Нижня тераса" (2009), "Список смертників" (2011), "Азбука смерті" (2012) та "Поле в Англії" (2013).

- Кіноробота "Перестрілка" була включена до програми кінофестивалю в Торонто в 2016 році.

Рецензії до фільму

всього - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 21.04.2017 16:17

Випробування зброєю.
Якщо на початку п'єси на стіні висить рушниця, то (до кінця п'єси) вона має вистрілити
( З листа Антона Павловича Чехова)
Бойовик… Це, мабуть, один з перших жанрів який став новим віянням на пострадянському просторі (крім одиничних картин,…

Випробування зброєю.
Якщо на початку п'єси на стіні висить рушниця, то (до кінця п'єси) вона має вистрілити
( З листа Антона Павловича Чехова)
Бойовик… Це, мабуть, один з перших жанрів який став новим віянням на пострадянському просторі (крім одиничних картин, знятих в часи на теренах СРСР), і тому ставлення до нього в нашого глядача і зараз є досить таки прискіпливим і вимогливим. Є чимало стрічок, що так чи інакше ввійшли в «золотий фонд» кіно, багато просто стали культовими або відзначені кінокритиками. Зараз розглянемо фільм з красномовною назвою «Перестрілка» (Free Fire) британського режисера Бена Уітлі –здається, що може бути традиційніше, проте і тут нас творці фільму змогли здивувати.
Отже, події переносять нас у часи 70-х – коли група представників Ірландської Республіканської Армії проводять закупівлю зброї, і це – Стіво (Сем Рейлі), Берні (Ензо Сіленті), Крісом (Кілліан Мерфі) та Френком (Майклом Смайлі). Їх чекає посередниця Джастін (Брі Ларсон), а йдуть вони на зустріч з торгівцями зброї Ордом (Ермі Хаммер), Верноном (Шарлто Коплі), Гаррі (Джек Рейнор) та Гордоном (Ноа Тейлор). І все було б гарно, якби зразу все пішло «не так» - по-перше, товар не зовсім відповідав замовленню, по друге, виникає суперечка особистого характеру, а по третє – в гру вступає «третя сторона». І все це веде до в’язкої, напруженої перестрілки в форматі «війна всіх проти всіх».
... «Перестрілка»- це той фільм, де головним героєм виступає сам процес сутички, так само як кожен з її учасників не є актором «другого плану», дія відбувається в межах лише одного складу - чимось нагадуючи стилістику картини «Еверлі» Джо Лінча, де дія фільму відбувається в межах однієї квартири. Власне, це липка спочатку психологічна, а потім і збройна боротьба, тут герої не шикуються в шеренгу, щоб в них влучно поцілили. Навпаки, фільм більш тяжіє до такої собі п’єси, де величезна роль відведена саме діалогам, дискретній зміні поглядів героїв, ба навіть більше – цілей (в прямому як мішень, і в значенні – «мета»). Операторська робота передає «уривчастий» настрій кіноповествування, причому ця стрічка ажніяк не «слешер» - освітлення, як на театральній сцені яскраво освітлює обличчя героїв, передаючи весь спектр їх переживань, вагань, кроків де поступово герої втрачають і дружбу, і приязнь, і життя – власне, що буває і в непафосній реальності буття. Окремо слід зауважити і про декорації – незважаючи на те, що дія відбувається десь за бурхливою річкою життя великого міста, 70-ті тут повсюди, - коли відходила в минуле одна епоха і – приходила інша.
Саме про героїв-людей. Акторський склад був підібраний «рівно», тут кожен персонаж сам виступає яскраво і вповні. Можна говорити про кожен з них – хоча краще сказати, що разом зі збороєю, вони зіграли і створили досить неординарний і думаю, неканонічний фільм в строкатому жанрі бойовику.
Як висновок. «Перестрілка» - це той бойовик, який думаю припаде до душі більш поціновувачам театрального мистецтва, зважаючи на гру акторів і сильну драматургію. Інших він зацікавить нетиповим підходом, тим фільмом, де кожна дрібниця має свою причину і наслідки.
Недзельницький Андрій

Випробування зброєю.
Якщо на початку п'єси на стіні висить рушниця, то (до кінця п'єси) вона має вистрілити
( З листа Антона Павловича Чехова)
Бойовик… Це, мабуть, один з перших жанрів який став новим віянням на пострадянському просторі (крім одиничних картин,…

+1 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 16
Перестрілка фильм Перестрілка фильм с Бри Ларсон Бри Ларсон в фильме Перестрілка Киллиан Мёрфи в фильме Перестрілка Арми Хаммер в фильме Перестрілка лучшый кадр фильма Перестрілка смотреть кадр к фильму Перестрілка все кадры фильма Перестрілка новый кадр к фильму Перестрілка интересные моменты фильма Перестрілка кадры из Перестрілка кадры из фильма Перестрілка Перестрілка кадры Перестрілка картинки фото из Перестрілка

Відгуки про фільм Перестрілка

всього - 3
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

Хоч фільм без всяких поворотів - чорний гумор - просто бомба)))) Я плакала

відповісти
AVA

( Чисто поржать ) Для тупорилого бидла которым нужно только стрелялки по 1 часу и стон девки 20 мин . Без логических цепочок , поворотов в сюжете если ви любители тупих шуток и у вас присустувует опухаль мозка то етот фильм для вас.

відповісти
AVA

фильм отстой не стоит потраченого времени

відповісти

Дивіться також

Голос монстра
A Monster Calls
Джон Уік 2
John Wick: Chapter Two
Глибоководний горизонт
Deepwater Horizon
Чудова сімка
The Magnificent Seven
Афера під прикриттям
The Infiltrator
Маргарита
Marguerite
Круті чуваки
The Nice Guys
Втеча за мрією
Побег за мечтой