Вхід

Мисливці на привидів: З того світу

Ghostbusters: Afterlife

Для нагадування вкажіть вашу електронну адресу

Рейтинг очікування 29 голосів

90%10%

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок,  родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів  має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

Цікаві факти про фільм "Мисливці на привидів: З того світу":

- Продовження оригінальних фільмів "Мисливці за привидами" (Мисливці за привидами (1984) і Мисливці за привидами 2 (1989)).

- Режисер Джейсон Рейтман - син режисера "Мисливці за привидами" (1984) і "Мисливці за привидами 2" (1989) Івана Рейтмана.

- Якщо подивитеся уважно, коли камера наближається до правого краю екрану (у трейлері), ви помітите огорожу, покриту слизом.

- Через розбіжності і фінансовий крах римейку "Мисливці за привидами" (2016) будь-які подальші продовження цього фільму були скасовані. Це спонукало Sony зробити продовження двох оригінальних фільмів.

- Фінн Вольфхард - одна з молодих зірок фільму "Дивні дива" (2016), і в одному з епізодів його персонаж Майк Вілер і його друзі одягаються як мисливці за привидами на Гелловін.

Відгуки про фільм Мисливці на привидів: З того світу 1

255 символів залишилося

Відгуки

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: