Вхід

Одружитися знов

The New Beginnings

Країна, рік:Франція, 2023

Жанр: комедія, романтика

Режисер:Філіпп Лефевр

Актори:Франк Дюбоск , Карін Віяр, Клотільда Коро , Юсеф Хаджді, Том Ліб ... Франк Дюбоск , Карін Віяр, Клотільда Коро , Юсеф Хаджді, Том Ліб, Клементін Баер

Прем'єра в Україні:07.03.2024

Тривалість:1 год. 40 хв.PT1H40M

Рейтинг очікування:86% (7 голосів)

4,3
8 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ален (Франк Дюбоск) та Діана (Карін В’яр) вже понад 30 років прожили у шлюбі. Їхній син Мало саме поїхав на навчання до Японії, тож кращого часу аби насолодитися одне одним в них давно не було. Алан помічає, що дружина не поділяє його ентузіазму щодо перспектив проводити більше часу разом. Вона давно розчарувалась у стосунках, до того ж нудиться на нецікавій роботі. Подружжя вирішило розійтися. Діана швидко завела нові стосунки з молодшим колегою Стефаном (Том Ліб). Однак не все в них складається так, як уявляла Діана. Тим часом Ален, який не планував шукати собі когось, дуже швидко й легко будує взаємини з різними жінками.

Відгуки про фільм Одружитися знов 1

255 символів залишилося

Відгуки

  • ТГ

    Тимур Гордеев 12.03.2024 19:49

    Этот фильм хоть смотреть можно в отличии от «10 дней без мамы в Куршавеле», чаморошной типа комедии с тем же Франком Дюбоском (двойником Алена Делона). Но в конце очередная свадьба лесбиянок понизила рейтинг фильм до единицы)

    Відповісти

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: