Наверх Наверх

New Vision IFF 2017

8,6 
8 голосів
Оцінити:

Рік: 2017

Жанр: фестиваль

Тривалість: 1 год. 40 хв.PT1H40M

Кінотеатр "Жовтень" представляє глядачам традиційний щорічний VII інноваційний міжнародний фестиваль короткометражного кіно "NewVision", який пройде 9, 10, 16, 17 вересня 2017 року. Новаторський міжнародний фестиваль короткометражного кіно представить жанрову різноманітність, ідейність, епатажні сюжети, несподівані розв'язки, лаконічність, блискучу акторську гру, візуальну вишуканість і авторський стиль.

Безпосереднім учасником голосування є глядач, який визначає фільми-переможці в різних номінаціях.

New Vision International Film Festival - фестиваль фільмів, які залишаються в пам'яті назавжди. Гостей фестивалю чекає фотосесія.

Цього року на відкритті фестивалю, 9 вересня, буде показаний конкурсний блок короткометражних фільмів без обмежень у віці, фільми будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Акцент цього дня на анімаційних фільмах, які вже мають велику кількість нагород на Міжнародних кінофестивалях, а в Києві будуть показані уперше.
9, 10, 16 вересня відбудуться конкурсні покази 2017 року.
17 вересня, в день закриття фестивалю, відбудеться показ фільмів - переможців глядацького голосування 2016 року, а також документальний фільм для дітей про вибір професії. Показ не має вікових обмежень.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "New Vision IFF 2017" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм New Vision IFF 2017

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Кіно проти корупції Короткий метр із Нідерландів Тиждень швейцарського кіно 2017
фестиваль star 4,5
фестиваль star 7,5
драма, комедія, фестиваль, анімація star 5,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше